About us

کسب و کارتان یک سایت دارد و میخواهید دستی به سر و روی سایتتان بکشید؟ می‌خواهید ظاهر سایتتان بهتر شود ولی آن را از اول طراحی نکنید؟ تبریک!! جای درستی آمده اید… ما در آرتمن وب، برای سایت شما یک قالب اختصاصی تهیه می‌کنیم.

قالب وردپرس چیست؟

قالب وردپرس، گروهی از فایل ها (گرافیک، استایل و کد) است که ظاهر کلی وب سایت شما را مشخص می‌کند. قالب‌ها می‌توانند چیزی به اندازه طرح‌بندی کلی سایت یا به کوچکی رنگ هایپرلینک را تغییر دهند.
شاید فکر کنید قالب‌ها کار ساده‌ای انجام می‌دهند… ولی این‌گونه نیست و بسیار قدرتمند هستند. قالب وردپرس علاوه بر تغییر روی ظاهر سایت، به شما امکان می‌دهد تا ارائه سایت خود را کنترل کنید.
به عنوان مثال، فرض کنید درباره غذا وبلاگ می‌نویسید، اما یک فروشگاه آنلاین نیز دارید. قالب مناسب می‌تواند پست‌های وبلاگ شما را به روشی خاص نمایش دهد و در عین حال برای صفحات فروشگاهتان هم طرح‌بندی کاملا متفاوتی را ارائه دهد.
قالب‌ها بخش ذاتی وردپرس هستند. در واقع، خود وردپرس هم تعدادی قالب آماده دارد. با این حال، چند دلیل وجود دارد که ممکن است بخواهید یک قالب جدید را انتخاب و در سایت خود نصب کنید: اگر هدف خاصی برای سایت خود دارید، می توانید قالب مناسبی را انتخاب کرده و آن را مطابق با نیازهای خود سفارشی کنید.
برای فعال کردن سفارشی سازی بیشتر طراحی اگر تجربه طراحی یا کدنویسی ندارید، بسیاری از قالب ها تعداد زیادی سفارشی سازی را ارائه می دهند تا به شما در ایجاد طراحی مناسب کمک کنند. برای پیاده سازی امکانات اضافی. بسته به نیاز شما، یک قالب ممکن است شامل عملکردهای مرتبط با شرایط شما باشد که در جای دیگری یافت نمی شود.

شرکت طراحی سایت

about artman
.

steps of industerial site design

مراحل سفارش طراحی قالب اختصاصی وردپرس در شرکت آرتمن وب برای شما

استعلام قیمت و ارسال نیازها

قیمت گذاری پروژه ها با توجه به نیاز سنجی و ليست امکانات ارسال شده برآورد میشود و تیم پشتیبانی آرتمن وب برای بهبود و انتخاب بهترین قابلیت ها در کسب و کارتان در کنارتان است

جلسات نیازسنجی و مشخص کردن جزییات پروژه

این مرحله شامل جلسات تعاملی شما با مشاوران فنی آرتمن است تا با توجه به امکانات مورد نظر شما و ملاحظات فنی کارشناسان ما، بهترین تصمیم برای شما گرفته شود.

پیاده سازی و تست پروژه

پیاده سازی پروژه طی چند فاز انجام می‌شود. فاز اول:طراحی UI/Ux ، فاز دوم پیاده سازی فرانت اند، فاز سوم: پیاده سازی بک اند. فاز چهارم: نصب افزونه های لازم و تست پروژه

تحویل پروژه و آموزش کار با سایت

این مرحله شامل تحویل پروژه و رفع مغایرت های احتمالی سفارش با وب سایت طراحی شده و دو جلسه‌ی آموزشی کار با سایت است.

features of industerial site

یک قالب اختصاصی خوب، چه ویژگی‌هایی دارد؟

طراحی سایت بدون کدنویسی

رنگ و زمینه‌ای دارد که با زمینه کاری کسب و کار شما سازگار است.

مسلما ملاحظات طراحی یک سایت شرکتی با طراحی سایتی برای کودکان یا یک سایت فروش محصولات آرایشی و بهداشتی متفاوت است. معمولا رنگ ها و قالب های صنعتی، ترکیب رنگی خاصی دارند که بهتر است به آنها توجه کنید.

امکانات قالب اختصاصی وردپرس

تمامی امکاناتی که کارفرما در نظر دارد، در آن پیاده‌سازی شده‌اند.

وقتی شما، فقط یک قالب سفارش می‌دهید، یعنی از ساختار کلی سایتتان رضایت دارید و فقط می‌خواهید ظاهر آن به روز شود. نگران نباشید… آرتمن وب این ملاحظات را در نظر می‌گیرد و یک قالب اختصاصی متناسب با نیاز شما، برایتان طراحی می‌کند.

سرعت سایت صنعتی

سرعت آن خوب است.

سرعت یک سایت، یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیر گذار بر آن است. برخی آمارها، نشان می‌دهند، به ازای هر یک ثانیه تاخیر در لود شدن سایت، 5 درصد از مخاطبنتان را از سایت فراری می‌کند.

زمانبندی تحویل قالب

در مدت زمان کمی، آماده می‌شود.

 تیم طراحی قالب تمساح، زیر مجموعه ی آرتمن وب است. این تیم میتواند در سریعترین زمان ممکن، قالب مورد نظر شما را طراحی کند و آن را به شما تحویل بدهد. بدون اینکه از کیفیت کار، کم شود. 

Portfolio

نمونه پروژه های طراحی سایت و قالب آرتمن وب

قالب شرکتی صنعتی ایواکو

شرکتی خدماتی

قالب ساختمانی برج

شرکت ساختمانی

برای دیدن نمونه کارهای بیشتر کلیک کنید

Call to action

قصد دارید قالب سایتتان را به روز کنید و یک قالب اختصاصی داشته باشید؟

برای سفارش طراحی قالب اختصاصی، سردرگم هستید؟ به مشاوره احتیاج دارید؟  نگران نباشید، یک ساعت مشاوره رایگان، هدیهی آرتمن وب به شماست. فرصت محدود مشاوره‌ی رایگان این ماه را از دست ندهید.

المان تزیینی
index

Types of websites

طراحی قالب اختصاصی وردپرس، برای چه سایت‌هایی مناسب نیست؟

طراحی قالب اختصاصی وردپرس، یکی از خدمات پرسود آرتمن وب است. ولی آیا برای همه‌ی مشتریان هم مفید است؟ جواب منفی است… برخی سایت‌ها و کسب‌و‌کارها نیازی به طراحی قالب اختصاصی وردپرسی ندارند. در ادامه، می‌بینیم که قالب اختصاصی برای چه کسانی نامناسب است.

1.

کسب‌و‌کارهای کوچکی که هنوز اول راه هستند.

همیشه در سفارش طراحی سایت، خودتان را جای مشتری بگذارید و ببینید چه نیازهایی دارد. ممکن است مقالات تخصصی که در سایت قرار داده اید، به همه سوالات کاربر پاسخ نداده باشد. پس حتما ابزارهایی مثل چت آنلانین، فرم تماس و … را داشته باشید.

2.

سایت‍هایی که امکانات خاص و متفاوتی نیاز ندارند.

اگر سایتتان، قرار نیست امکانات خاص و متفاوتی داشته باشد، شاید خرید یک قالب آماده گزینه بهتری برایتان باشد. پس بهتر است قبل از اینکه سفارش طراحی قالب اختصاصی خود را ثبت کنید، با یک یا چند متخصص مشورت کنید.

3.

سایت هایی که در حوزه فعالیتشان رقابت سنگینی ندارد.

برخی حوزه‌ها، حوزه‌هایی هستند که رقابت در آنها سنگین نیست. در این حالت، نیاز نیست که شما برای طراحی قالب اختصاصی هزینه کنید. بهتر است هزینه‌ و بودجه شرکت خود را برای فعالیت‌های دیگری صرف کنید. 

4.

کسب‌و‌کارهای کوچکی که هنوز اول راه هستند.

همیشه در سفارش طراحی سایت، خودتان را جای مشتری بگذارید و ببینید چه نیازهایی دارد. ممکن است مقالات تخصصی که در سایت قرار داده اید، به همه سوالات کاربر پاسخ نداده باشد. پس حتما ابزارهایی مثل چت آنلانین، فرم تماس و … را داشته باشید.

what kind of website?

انواع پکیج های قیمتی طراحی قالب اختصاصی وردپرسی آرتمن وب

ما در آرتمن وب، برای تمام سلیقه ها و بودجه ها، سایت طراحی می‌کنیم. پکیج های قیمتی طراحی سایت آرتمن وب برای فروشگاه شما به شرح زیر است.

طراحی قالب اختصاصی شرکتی

اگر صاحب یک شرکت هستید و می‌خواهید برای شرکتتان، یک قالب اختصاصی سفارش دهید، آرتمن وب، در خدمت شماست. برای استعلام قیمت و مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید

طراحی قالب اختصاصی فروشگاهی

اگر صاحب یک فروشگاه هستید و می‌خواهید برای فروشگاهتان، یک قالب اختصاصی سفارش دهید، آرتمن وب، در خدمت شماست. برای استعلام قیمت و مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید.

طراحی قالب اختصاصی حرفه‌ای

اگر سایتتان، خاص است یا امکانات خاصی دارد، می‌توانید پکیج طراحی قالب اختصاصی حرفه ای را سفارش داده و تمامی امکاناتی که می‌خواهید را داشته باشید. برای استعلام قیمت و مشاوره رایگان برای قالب اختصاصی با ما تماس بگیرید.

why i should order dedicated wordpress theme

چرا باید قالب اختصاصی وردپرس داشته باشم؟

FAQ

سوالات متداول

هزینه‌ی طراحی قالب اختصاصی هم مانند طراحی سایت، با توجه به امکاناتی که مد نظر شماست متفاوت خواهد بود. ولی معمولا کف قیمت، در حدود 5 میلیون و پانصد هزار تومان است.

وب سایت یک ویترین عالی برای کارخانه یا شرکت شماست. اینکه به مدت 5 سال، سایت شما یک ظاهر تکراری داشته باشد، به نظرتان خسته کننده نیست؟ عوض کردن قالب سایت، مثل عوض کردن کامل دکوراسیون یک فروشگاه یا شرکت است… همینقدر جذاب 

بیش از 90 درصد مشتریان آرتمن وب، خارج از محدوده ی شهر و استان بوده اند. این امر ثابت میکند که برای طراحی یک سایت موفق، نیاز به جلسات فیزیکی نیست.
البته تجربه ی کرونا هم به ما ثابت کرد که دورکاری یک راه مناسب برای فعالیت های حرفه ای است. 

ما برای جلب اعتماد شما چند روش داریم. 1- جلسات آنلاین اولیه به صورت تماس های تصویری انجام میشوند تا شما با فضای شرکت آشنا شوید.

2- بعد از اینکه توافقات اولیه بین ما و شما حاصل شد، قرارداد شما به صورت تایپ شده، همراه با مهر و امضای مدیر شرکت برای شما ارسال میشود.

3- اطلاعات تماس و مراجعه حضوری شرکت، به صورت واضح و مشخص در سایت موجود هستند و می توانید از طریق تماس و حتی حضور، آرتمن وب را اعتبار سنجی کنید.

بله قطعا! پشتیبانی رایگان ما بر حسب پلن های طراحی سایت از 6 ماه تا یک سال متفاوت است. پس از این دوره نیز میتوانید با پرداخت یک مبلغ جزیی، دوره ی پشتیانی سایت خود را  تمدید نمایید.

آدرس ما

اهواز خیابان آزادگان (24متری) بین وکیلی و جویلی ساختمان احمدی- طبقه 4 پلاک 7

تماس با ما

0939308487

تذکر: با توجه به بیماری کرونا، خواهش‌مندیم، قبل از مراجعه‌ی حضوری، با شماره تماس های موجود، هماهنگ فرمایید.

.