About us

چرا یاد بگیرم قالب وردپرس طراحی کنم؟

تا به حال به این فکر کرده اید که یک درآمد ثابت و مداوم داشته باشید که وقتی از شما نگیرد؟ طراحی قالب وردپرس یکی از روش های این مدل کسب درآمد است. شما یک قالب طراحی میکنید، آن را در مارکت معتبرری مثل ژاکت یا راستچین قرار میدهید، و پس از آن بدون اینکه لازم باشد برای قالبتان بازاریابی انجام دهید فروش آن شروع می‌شود.
پس از آن میتوانید قالب های بیشتری تولید کنید و قالب های قبلی را ارتقا دهید تا در این زمینه متخصص شوید و درآمدتان بیشتر شود.

شرکت طراحی سایت

about artman
.

headings of course

دوره آموزش طراحی قالب وردپرس شامل چه سرفصل‌هایی است؟

استعلام قیمت پروژه طراحی سایت در اصفهان

آموزش HTML

بسیاری از افراد، HTML را به عنوان زبان برنامه نویسی میشناسند که اشتباه است… عبارت HTML ( اچ تی ام ال ) مخفف Hyper Text Markup Language به معنی زبان نشانه گذاری فرامتن است. Html زبان استاندارد طراحی صفحات وب است و کليه کدهای صفحه اعم از طرف سرور و طرف مشتری در نهايت به کدهای HTML تبديل شده و توسط مرورگر نمايش داده می شوند.

نیاز سنجی طراحی سایت اصفهان

آموزش CSS

CSS زبانی است که به کمک آن، ظاهر صفحات سایت را مشخص کرده و آنها را تغییر میدهیم.

CSS امکان تغییر رنگ و موقعیت عناصر یک صفحع را مشخص میکند.

در اصل، HTML اسکلت و اساس سایت و CSS ظاهر آن را مشخص میکند. که هر دو برای یک سایت لازم هستند.

پیاده سازی و تست پروژه طراحی سایت در اصفهان

کار با وردپرس

کار با وردپرس، به تنهایی میتواند یک مهارت درآمد زا باشد. شما با برعهده گرفتن مدیریت سایتهای وردپرسی، میتوانید درآمد مناسبی داشته باشید. کار با وردپرس در طراحی قالب هم کاربرد دارد و لازم است که به عنوان یک طراح قالب وردپرس، آن را بلد باشید.

در این دوره، آموزش تخصصی کار با وردپرس را هم خواهید دید.

طراحی سایت

آموزش ساخت ویجت های المنتوری و کار با آنها

ویجت ها برای اضافه کردن المانهای مورد نظر شما به کار میروند.
المنتور ویجت های مختلفی دارد به طور مثال: باکس قیمتی، باکس جدول، باکس تیتر و عنوان و …در دوره طراحی قالب وردپرس، شما هم کار با این ویجت ها را یاد میگیرید هم ساخت ویجت های جدید را…

income ways

با یاد گرفتن طراحی قالب وردپرس، چطور به درآمد می‌رسم؟

طراحی قالب اختصاصی

 برخی از صاحبان کسب‌وکارها، می‌خواهند ظاهر سایتشان منحصر به فرد باشد نه اینکه از قالب آماده استفاده کنند. بنابراین حاضرند با پرداخت هزینه بیشتر، قالب اختصاصی سفارش دهند.

طراحی سایت وردپرسی

طراحی سایت وردپرسی برای مشتریانی که به سایت نیاز دارند. هر کسب‌و‎کاری نیاز دارد که سایت داشته باشد تا پیشرفت کند. بدون سایت، کم کم کسب‌و‌کارهای سنتی به فراموشی سپرده می‌شوند.

طراحی قالب آماده برای فروش در مارکت‌ها

منطقه ی زیبای جلفا، با بافت سنتی و و زیبایی که دارد، از محله های جذاب اصفهان است. کسب و کارهای مستقر در این محدوده با سفارش طراحی سایت، میتوانند روی مدرن بودن خود تاکید کنند.

مدیریت سایت وردپرسی

بسیاری از صاحبان کسب‌و‌کار، زمان این را ندارند که خودشان یا پرسنلشان، سایت را مدیریت کنند. بنابراین ترجیح می‌دهند با پرداخت هزینه ماهانه، این وظیفه را برون‌سپاری کنند.

Portfolio

برترین نمونه کارهای ما

قالب کارنا

قالب شرکتی کارنا

قالب فروشگاهی هایتک

قالب فروشگاهی

قالب شرکتی ایواکو

قالب شرکتی

برای دیدن نمونه کارهای بیشتر کلیک کنید

Call to action

میخواهید در زمینه طراحی قالب وردپرس، آموزش ببینید؟

برای اینکه بتوانید از دوره طراحی قالب وردپرس، بهترین نتیجه را بگیرید، باید یک آموزش درست ببینید. یکی از روش های تشخیص یک دوره ی مناسب، رزومه ی مربیان و شرکت میزبان است. به طور مثال، اینکه مربی و شرکت، نمونه کارهای قوی داشته باشد و کارآموزان خوبی پرورش داده باشد. 

کارآموزان آرتمن وب، هم اکنون در خود شرکت استخدام شده و در حال فعالیت هستند.

09393084871

09393084871

المان تزیینی
index

Types of websites

انواع قالب‌هایی که میتوانید تولید کنید

آیا میدانستید که در طراحی قالب وردپرس، نوع سایت و موضوع آن، برای ما بسیار مهم است؟ ما با توجه به موضوع سایت و زمینه فعالیت آن و پرسونای مخاطبان، رنگ و تم و سایر مشخصاتی که لازم است قالب داشته باشد را مشخص میکنیم. از آنجایی که هدف طراحی قالب، تغییر ظاهر سایتهاست، باید به دسته بندی سایتها توجه کنیم. سایت ها را به صورت غیر رسمی میتوان به چند دسته تقسیم کرد. این دسته بندی بر اساس کارکرد آنها انجام میشود. سایت های فروشگاهی-سایت های شرکتی-سایت های خدماتی-سایر سایتها. در طراحی هر کدام از این دسته ها لازم است نکات جداگانه ای مد نظر قرار گیرد. شما وقتی دوره ی آموزش طراحی قالب وردپرس را میگذرانید، میتوانید برای هر نوع سایتی، قالب طراحی کنید.

1.

آموزش طراحی قالب صنعتی وردپرس

برای طراحی سایت شرکتی لازم است هویت سازمانی آن شرکت مورد توجه قرار گیرد و به این نکته توجه شود که ممکن است کارکنان شرکت از مهمترین و بیشترین کاربران آن باشند. اتوماسیون اداری، قسمت ورود پرسنل، طرح ها و پروژه هاو… از قسمتهای لازم در طراحی سایت شرکتی هستند.

3.

آموزش طراحی قالب چند منظوره وردپرس

این روزها، اقبال عمومی به سایت‌های فروشگاهی، از گذشته بیشتر شده است.

به همین دلیل، افراد بیشتری به تاسیس فروشگاه اینترنتی و سایت فروشگاهی روی آورده اند. یکی از نکات مهم، این است که سایت شما بهتر از رقبا باشد چون فضا در این حوزه، به شدت رقابتی است.

2.

آموزش طراحی قالب فروشگاهی وردپرس

با توجه به اینکه روزبه روز تعداد فروشگاههای اینترنتی بیشتر میشود، رقابت آنها هم شدیدتر میشود. یکی از مزیت های رقابتی فروشگاهها این است که ظاهر و قالب متفاوتی داشته باشند نه اینکه همگی مشابه دیجیکالا باشند!!

4.

آموزش طراحی قالب ساختمانی وردپرس

قالب ساختمانی، منحصرا برای مصارف عمرانی و ساختمانی، طراحی و ساخته میشود. قالب های ساختمانی امکانات خاص خود را دارند که کاملا با نیازهای سفارش دهنده‌ی سایت سازگار است.

تصویر تزیینی

The importance of theme design for wordpress

اهمیت طراحی قالب

طراحی سایت با وردپرس، با توجه به سرعت و کیفیتی که دارد خیلی محبوب است. وقتی افراد از سایت خود راضی باشند، پس از مدتی تصمیم میگیرند که ظاهرا آن را تغییر دهند تا هم تنوعی برای مشتریانشان باشد هم سایتشان به روز و زیبا شود. اینجاست که یک طراح قالب وردپرس به کار می آید… شما میتوانید یک قالب طراحی کرده و آن را در مارکتهای مختلف به چندین مشتری بفروشید تا کسب در امد کنید. 
نگران نباشید، آنقدر تعداد سایتها زیاد است که قالب‌تان برای مشتریها تکراری نمیشود…

our themes in zhaket market

قالب‌های ما در سایت ژاکت (بهترین مارکت وردپرسی ایرانی)

ما قالبهای خود را در وبسایت ژاکت (بهترین مارکت ابزارهای وردپرسی در ایران) به فروش میرسانیم. قالب های ما از نظر کیفیت، با بهترین قالب های موجود، رقابت میکنند.

آموزش طراحی قالب چند منظوره سوزیانا

قالب شرکتی و چندمنظوره‌ی سوزیانا

آموزش طراحی قالب صنعتی

قالب صنعتی پتروکو

طراحی قالب شرکتی صنعتی نفت صنعت

قالب پتروشیمی صنعتی نفت صنعت

FAQ

سوالات متداول

هزینه آموزش شما با توجه به مدت زمانی که صرف آموزشتان میشود متفاوت است. البته نگران نباشید.. اگر نمیخواهید هزینه ای پرداخت کنید، میتوانید به عنوان کارآموز در شرکت مشغول به کار شوید تا هم آموزش بینید هم تجربه عملی کسب کنید.

بله طراحی قالب کاملا به صرفه است. چون ظاهر سایت را به کل عوض میکند و تنوع عالی برای سایت است. علاوه بر این، هزینه ی خرید قالب آماده یا طراحی قالب اختصاصی نسبت به طراحی کامل یک سایت، کمتر است.

طراحی قالب آماده، یک درآمد آهسته و پیوسته برای شماست چون نیاز به بازاریابی ندارد و مارکت مورد نظر خودش کار بازاریابی آن را انجام میدهد. علاوه بر این، هر چقدر تعداد قالب های بیشتر و متنوع تری تولید کنید، درآمدتان به صورت نمایی افزایش پیدا میکند.

 

آدرس ما

اهواز خیابان آزادگان (24متری) بین وکیلی و جویلی ساختمان احمدی- طبقه 4 پلاک 7

تماس با ما

0939308487

تذکر: با توجه به بیماری کرونا، خواهش‌مندیم، قبل از مراجعه‌ی حضوری، با شماره تماس های موجود، هماهنگ فرمایید.

.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به آرتمن وب می باشد و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.