استعلام قیمت
پروژه ها
شرکت آرتمن وب :: ارائه کننده راه کارهای بازاریابی اینترنتی

درادمد اینترنتی با سامانه دورکار

15 خرداد 1396 دسته بندی آموزش کسب و کار اینترنتی

سامانه دورکار یک بستر آزادکاری و برون‌سپاری پروژه است که می‌توانید از طریق تخصص خودتان در این سامانه درآمد اینترنتی داشته باشید. روش کار به این شکل است که به‌صورت رایگان در این سامانه ثبت نام می‌کنید، فهرست پروژه‌های به اشتراک گذاشته شده را مطالعه کرده و پیشنهاد ارائه می‌کنید، پس از انتخاب کارفرما، پروژه را انجام داده و دستمزد خودتان را از طریق این سامانه دریافت خواهید کرد.

در صورتی که استفاده از تخصص و مهارت خودتان را به عنوان اهرم اصلی درآمد اینترنتی انتخاب کردیده‌اید سامانه‌های برون‌سپاری پروژه یا فریلنسرینگ ایرانی و خارجی زیادی را تاکنون در آرتمن وب معرفی کرده‌ایم که برخی از آنها به صورت تخصصی در حوزه‌هایی مثل ترجمه فعالیت می‌کنند. «دورکار» از جمله سامانه‌هایی است که به صورت عمومی پروژه‌های مختلفی در آن به اشتراک گذاشته می‌شود. این سامانه در بخشی از معرفی خدمات خود می‌نویسد:

دورکار با هدف فراهم کردن بستری امن و مطمئن جهت برون سپاری پروژه ها برای فارسی زبانان سراسر دنیا راه اندازی شد. ما سعی کردیم بستری را فراهم کنیم تا دارندگان مشاغل بزرگ و کوچک، کارآفرینان و عموم مردم بتوانند به راحتی از نیروی کار متخصص در سرار کشور جهت انجام تمام پروژه هایی که امکان انجام آنها از راه دور وجود دارد استفاده کنند..

یک فریلنسر یا آزادکار معمولا دورکار هم هست اما هر کسی که دور از محل کار یا محدوده جغرافیایی کارفرما کار می‌کند الزاما دورکار نیست. درک تفاوت دورکاری با آزادکاری علارغم همپوشانی زیاد برای کسی که تمایل دارد آزادکار باشد مهم است. یک فرد دورکار می‌تواند همچنان در استخدام یک مجموعه باقی‌ بماند، این همان مسیری است آزادکارها در جهت عکس آن در حرکت هستند.

حوزه‌هایی که یک آزادکار می‌تواند به کمک بسترهای معرفی شده مثل «دورکار» کسب درآمد داشته باشد شامل تمام فعالیت‌هایی است که به کمک فناوری نتیجه کار قابل ارسال برای کارفرما باشد مثل ترجمه، طراحی، گرافیک، برنامه‌نویسی، نگارش و.. اگر به این سبک از درآمد علاقه‌مند هستید بخش مبحث آزادکاری را حتما دنبال کنید تا با شناخت چالش‌های پیش‌روی دورکاری و استفاده از تجربیات سایر کاربران مسیر کوتاه‌تری را تا رسیدن به درآمد پایدار اینترنتی دنبال کنید.

آدرس دورکار: https://www.doorkar.com

دیدگاه کاربران

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده

افزودن دیدگاه

اولین نفری باشید که برای “درادمد اینترنتی با سامانه دورکار” دیدگاه وارد می کند