۴راهکار برای افزایش فروش محصولات سایت


دسته بندی: منتشر شده در تاریخ 28 خرداد 1398
۴راهکار برای افزایش فروش محصولات سایت

۱.ارائه دادن توضیحات کامل برای محصولات سایت

یکی از کارهایی که قبل از هر چیزی باید انجام دهید بهینه سازی صفحه محصولات است. در قدم اول باید سعی کنید توضیحات کاملی را از محصول خود بنویسید و از ایجاد هر گونه ابهامی  در ذهن مخاطبانتان جلوگیری کنید. سعی کنید طوری بنویسید که هیچ گونه سوالی برای مشتریانتان پیش نیاید.

یکی دیگر از مواردی که در بهینه سازی صفحه محصولات باید رعایت کنید تصاویر محصولاتتان است. سعی کنید تصاویر واقعی و همچنین تصاویری از زوایای مختلف از محصولتون تهیه کنید و در سایت خود قرار دهید.

سعی کنید پیش نمایشی از محصول خود تهیه کنید و در صفحه محصول خود قرار دهید. با این کار مشتریانتان با کیفیت و محتوای محصولتون بیشتر آشنا می شوند.

۴راهکار برای افزایش فروش محصولات سایت

افزایش فروش با دانستن چند نکته

۲.ضمانت کردن محصولات

یکی از مواردی که باعث خرید آسوده خاطر توسط مشتریان می شود گارانتی محصولات است که با توجه به نوع و قیمت محصولاتتان باید گارانتی هایی را برای آن ها در نظر بگیرید.

چرا کمپین های تبلیغاتی فروش در فروشگاه های اینترنتی ایرانی موفق نمی شوند

۳.پشتیبانی آنلاین

سعی کنید تمام راه های پشتیبانی آنلاین را در سایت خود قرار دهید. مثلا تیکت، ایمیل یا پشتیبانی تلفنی و تلگرامی. که در این ویدئو به صورت کامل درباره پشتیبانی آنلاین در سایت صحبت گرده ام.

۴راهکار برای افزایش فروش محصولات سایت

۴.قرار دادن تخفیف ویژه

یکی از راه های افزایش فروش محصولات سایت ارائه تخفیفات ویژه و مناسبتی است که باید حتما به صورت محدود ارائه شود.


نویسنده این مطلب: اسماعیل احمدی میرقائد

علاقه زیادم به دیجیتال مارکتینگ باعث شد تا کلینیک توسعه کسب و کار آرتمن وب را راه اندازی کنم. به نوشتن هم علاقه زیادی دارم و سعی می کنم با مقالاتی که منتشر می کنم نیازتون رو برطرف کنم. تمام محتویات سایت از تجربیات شخصی خودم هست و هدف اصلیم انتقال آن ها به شماست.

دیدگاه خود را بنویسید