استعلام قیمت
پروژه ها
آرتمن وب : طراحی سایت و قالب وردپرس و سئو

   قالب وردپرس چیست؟

   قالب وردپرس، گروهی از فایل ها (گرافیک، استایل و کد) است که ظاهر کلی وب سایت شما را مشخص می‌کند. قالب‌ها می‌توانند چیزی به اندازه طرح‌بندی کلی سایت یا به کوچکی رنگ هایپرلینک را تغییر دهند. شاید فکر کنید قالب‌ها کار ساده‌ای انجام می‌دهند… ولی این‌گونه نیست و بسیار قدرتمند هستند. قالب وردپرس علاوه بر تغییر روی ظاهر سایت، به شما امکان می‌دهد تا ارائه سایت خود را کنترل کنید. به عنوان مثال، فرض کنید درباره غذا وبلاگ می‌نویسید، اما یک فروشگاه آنلاین نیز دارید. قالب مناسب می‌تواند پست‌های وبلاگ شما را به روشی خاص نمایش دهد و در عین حال برای صفحات فروشگاهتان هم طرح‌بندی کاملا متفاوتی را ارائه دهد.

قالب‌ها بخش ذاتی وردپرس هستند. در واقع، خود وردپرس هم تعدادی قالب آماده دارد. با این حال، چند دلیل وجود دارد که ممکن است بخواهید یک قالب جدید را انتخاب و در سایت خود نصب کنید: اگر هدف خاصی برای سایت خود دارید، می توانید قالب مناسبی را انتخاب کرده و آن را مطابق با نیازهای خود سفارشی کنید. برای فعال کردن سفارشی سازی بیشتر طراحی اگر تجربه طراحی یا کدنویسی ندارید، بسیاری از قالب ها تعداد زیادی سفارشی سازی را ارائه می دهند تا به شما در ایجاد طراحی مناسب کمک کنند. برای پیاده سازی امکانات اضافی. بسته به نیاز شما، یک قالب ممکن است شامل عملکردهای مرتبط با شرایط شما باشد که در جای دیگری یافت نمی شود.

برای سفارش قالب اختصاصی وردپرس و بهبود ظاهر سایت وردپرسی خود با ما تماس بگیرید.

قالب اختصاصی وردپرس چیست؟

قالب اختصاصی وردپرس، قالبی است که توسط یک تیم متخصص طراحی شده و در مارکت های معتبر به فروش میرسد. تیم طراحی قالب تمساح، در زمینه ی طراحی قالب های اختصاصی فعال بوده و چند سال است که در حال فروش قالب در سایت ژاکت است. قالب های اختصاصی، معمولا به صورت موضوعی دسته بندی میشوند. به طور مثال: قالب های صنعتی، شرکتی، نفتی، ساختمانی، شخصی، خبری، فروشگاهی، مجله و …. وقتی قرار است یک قالب برای سایتتان سفارش بدهید یا خریداری کنید، باید با توجه به موضوع سایت، آن را انتخاب کنید.

قالب های ما چه ویژگی هایی دارند؟


 • سئو شده و سریع هستند: قالب های ما به صورت بهینه کدنویسی شده اند و سرعت مناسبی دارند. البته نمیتوان گفت که سرعت سایت شما پس از نصب قالب ها امتیاز A سایت GTMetirx یا رتبه 90 در سایت google page speed را میگیرد چون این اعداد و رتبه ها، به هاست و مسایل دیگری هم بستگی دارند.
 • تمامی امکانات مد نظر شما را خواهند داشت: قالب اختصاصی شما پس از چند جلسه همفکری و نیاز سنجی بین شما و طراحان شرکت، طراحی میشود و در نهایت تمام امکاناتی که مد نظر دارید را خواهد داشت.
 • سریع آماده میشوند: تیم طراحی قالب تمساح، زیر مجموعه ی آرتمن وب است. این تیم میتواند در سریعترین زمان ممکن، قالب مورد نظر شما را طراحی کند و آن را به شما تحویل بدهد.
 • توسط یک تیم مجرب ساخته میشوند: ما سالهاست در زمینه طراحی قالب های وردپرسی تجربه داریم. رد پای این تجربه در تک تک پروژه های ما خودش را نشان میدهد. انجام کارها از راه درست و سریع، از توانایی های ماست.

   چرا باید قالب اختصاصی وردپرس داشته باشم؟

 قالب اختصاصی، امکانات مد نظرتان را دقیق پیاده میکند: یک قالب اختصاصی مخصوص شما و سایتتان طراحی شده و قرار است هر طوری که شما میخواهید باشد(البته
به شرطی که خواسته تان از نظر فنی و حرفه ای امکان پذیر باشد)

   اگر نیاز به هرگونه تغییر و پشتیانی داشته باشید، سازنده ی قالب در خدمت شماست.

   قالب اختصاصی یعنی زیباتر کردن ظاهر سایت و حل اشکالات فنی و ظاهری موجود در آن به علاوه ی امکانات اختصاصی برای شما

از سفارش گیری تا تحویل قالب وردپرس چه مراحلی طی میشود؟ ​

 • مرحله اول: جلسه حضوری برای معارفه و دریافت شرح نیازمندی ها
 • مرحله دوم: دریافت قسط اول قرارداد با توجه به مبلغ قرارداد و شرایط سفارش
 • مرحله دوم: شروع طراحی رابط کاربری و تجربه ی کاربری UI/UX
 • مرحله سوم: پیاده سازی fornt end قالب و سازگار کردن آن با المان های موجود در سایت.
 • مرحله چهارم: پیاده سازی back end و داینامیک کردن سایت
 • مرحله پنجم: دریافت قسط دوم و آخر قرارداد
 • مرحله ششم: برگذاری دو جلسه آموزشی کار با قالب برای مدیر سایت

طراحی قالب اختصاصی وردپرس برای چه سایت هایی نامناسب است؟

برای سایت هایی که قصد ندارند در حال حاضر، بودجه زیادی برای سایتشان صرف کنند: ممکن است فردی بخواهد یک وبسایت شخصی راه اندازی کند که فعلا بازدید کننده ای نداشته باشد و بعدها آن را به دیگران معرفی کند. در این حالت، نیازی نیست فعلا هزینه ی آنچنانی برای آن پرداخت کند. خرید یک قالب آماده یا رایگان، برای او گزینه بهتری است.

برای سایت هایی که امکانات خاصی نیاز ندارند: اگرسایت شما یک سایت معمولی است و امکانات متفاوت و خاصی ندارد، نیازی نیست برای قالب اختصاصی هزینه کنید. یک قالب عمومی برای شما کافیست و کارتان را راه می اندازد. 

سایتهایی که گرافیک خاصی مد نظرشان نیست: اگر قصد ندارید سایتتان ظاهر متفاوتی داشته باشد یا اینکه امکانات  المان های تصویری خاصی داشته باشد، نیازی نیست
برای طراحی قالب اختصاصی وردپرسی هزینه کنید.

طراحی قالب اختصاصی وردپرس چقدر زمان میبرد؟

آموزش طراحی قالب وردپرس چقدر زمان میبرد؟


بسته به امکاناتی که لازم است قالب داشته باشد، بین یک هفته تا دو ماه زمان لازم است. موضوع هر قالب میتواند روی امکانات مورد نیازش هم اثرگذار باشد.

 

آموزش طراحی با توجه به پیش زمینه ی خودتان و اینکه هدفتان از آموزش دیدن چیست، میتواند بین دو ماه تا شش ماه زمان ببرد.آموزش طراحی با تمام امکانات، حدودا 6 ماه زمان لازم دارد.

هزینه طراحی قالب اختصاصی وردپرس شرکتی

R$ 5,500 میلیون تومان
 •  
Popular

هزینه طراحی قالب اختصاصی وردپرس فروشگاهی

R$ 6,500 میلیون تومان
 •  

هزینه طراحی قالب اختصاصی وردپرس

R$ 8,700 میلیون تومان
 •  
Popular
پیام از طریق واتساپ