طراحی سایت صنعتی

طراحی سایت صنعتی چیست و سفارش طراحی سایت صنعتی

About us

درباره ما

طراحی سایت صنعتی یعنی طراحی یک سایت برای یک کارخانه یا شرکت که در زمینه ی صنعتی فعال است.طراحی سایت صنعتی، ظرافت های خاص خود را می‌طلبد  که در ادامه، تعدادی از آنها بیان شدند. بهترین شرکت برای طراحی سایت صنعتی، شرکتی است که این ظرافت ها را مورد توجه قرار بدهد. آرتمن وب، با در نظر گرفتن این مسایل و بودجه شما در خدمت شماست.

شرکت طراحی سایت

about artman
.

steps of industerial site design

مراحل سفارش طراحی سایت صنعتی در شرکت آرتمن وب برای شما

استعلام قیمت پروژه طراحی سایت در اصفهان

استعلام قیمت و ارسال نیازها

قیمت گذاری پروژه ها با توجه به نیاز سنجی و ليست امکانات ارسال شده برآورد میشود و تیم پشتیبانی آرتمن وب برای بهبود و انتخاب بهترین قابلیت ها در کسب و کارتان در کنارتان است

نیاز سنجی طراحی سایت اصفهان

جلسات نیازسنجی و مشخص کردن جزییات پروژه

این مرحله شامل جلسات تعاملی شما با مشاوران فنی آرتمن است تا با توجه به امکانات مورد نظر شما و ملاحظات فنی کارشناسان ما، بهترین تصمیم برای شما گرفته شود.

پیاده سازی و تست پروژه طراحی سایت در اصفهان

پیاده سازی و تست پروژه

پیاده سازی پروژه طی چند فاز انجام می‌شود. فاز اول:طراحی UI/Ux ، فاز دوم پیاده سازی فرانت اند، فاز سوم: پیاده سازی بک اند. فاز چهارم: نصب افزونه های لازم و تست پروژه

طراحی سایت

تحویل پروژه و آموزش کار با سایت

این مرحله شامل تحویل پروژه و رفع مغایرت های احتمالی سفارش با وب سایت طراحی شده و دو جلسه‌ی آموزشی کار با سایت است.

features of industerial site

یک سایت صنعتی خوب، چه ویژگی هایی دارد؟

طراحی سایت بدون کدنویسی

رنگ و قالبی دارد که با صنعت سازگار است.

مسلما ملاحظات طراحی یک سایت صنعتی با طراحی سایتی برای کودکان یا یک سایت فروش محصولات آرایشی و بهداشتی متفاوت است. معمولا رنگ ها و قالب های صنعتی، ترکیب رنگی خاصی دارند که بهتر است به آنها توجه کنید.

فونت برای سایت صنعتی

فونت آن جدی و متناسب با موضوع سایت است.

فونتی مثل ایران سنس، یا کودک، قطعا برای طراحی یک سایت صنعتی مناسب نیستند. برای یک سایت صنعتی، باید فونت رسمی و مناسبی انتخاب کنید. تا جدیتتان در کار را به کاربران نشان دهید.

سرعت سایت صنعتی

سرعت آن خوب است.

نه تنها سایت صنعتی، بلکه هر نوع سایتی، اگر سرعت مناسبی نداشته باشد، کاربر آن را ترک میکند. 

کاربر ترجیح میدهد وقتش را در سایتی بگذراند که سرعت خوبی دارد. پس حتما سایتتان باید سرعت مناسبی داشته باشد. بخصوص یک سایت صنعتی که معمولا مدیران و صنعتگران از آن بازدید میکنند.

تماس با ما در سایت صنعتی

اطلاعات تماس آن کامل و به روز است.

شرکت و کارخانه که اطلاعات تماس و محل فعالیت خودش را در سایت مشخص نکرده باشد، اصلا واقعی نیست… اینکه آدرس و شماره های تماس و حتی ایمیل و … شرکت خود را در سایت وارد کنید، جزو واجبات سایتتان است.

نمونه منوی سایت درست

تعداد بلاکهای منوی اصلی آن از 7 تا کمتر است.

اگر تعداد بلاک ها بیش تر از 7 عدد باشد، به کاربر احساس سردرگمی و شلوغی را منتقل میکند. سعی کنید همیشه مقداری فضای خالی در سایت در نظر بگیرید که کاربر احساس نکند حجم زیادی از اطلاعات را باید مطالعه کند.

تعداد فونت در طراحی سایت

یک یا نهایتا دو فونت دارد.

تعداد فونتهای زیاد شاید برای سایت های سرگرم کننده مناسب باشد، ولی در نظر داشته باشید که شما دارید سایتی را طراحی میکنید که قرار است مدیران و روسای سازمان ها و ادارات آن را ببیند…پس سایتتان باید کاملا رسمی باشد.

دعوت به اقدام در سایت های صنعتی

دعوت به اقدام های مناسبی دارد.

دعوت به اقدام ها (CTA) بازدیدکنندگان را ترغیب می‌کند تا روی یک لینک کلیک کنند و اطلاعات بیشتری به دست بیاورند یا سفارش خود را ثبت کنند. دکمه یا باکس دعوت به اقدامتان هم باید جذاب باشد هم کار را برای کاربر ساده کند. 

عکس کارخانه و شرکت در طراحی سایت صنعتی

عکس های آن واقعی هستند.

اگر کاربر به سایت یک کارخانه مراجعه کند و ببیند عکس هایی که در آن هستند، عکس های تزیینی هستند و پرسنل کارخانه، ظاهر اروپایی دارند، چه برداشتی دارد؟ عکس هایتان واقعی و طبیعی باشند و از عکس های سمپل استفاده نکنید.

Portfolio

نمونه پروژه های طراحی سایت و قالب صنعتی آرتمن وب

قالب صنعتی ایواکو

شرکتی خدماتی

طراحی قالب صنعتی ایواکو

طراحی قالب صنعتی پتروکو

شرکتی فروشگاهی

طراحی قالب صنعتی پتروکو

طراحی قالب چندمنظوره و صنعتی سوزیانا

فروشگاه

طراحی قالب صنعتی سوزیانا

طراحی قالب صنعتی نفت صنعت

شرکتی خدماتی

طراحی قالب صنعتی نفت صنعت

برای دیدن نمونه کارهای بیشتر کلیک کنید

Call to action

قصد دارید برای شرکت خود، سایت صنعتی سفارش دهید؟

برای سفارش طراحی سایت صنعتی به مشاوره ی رایگان نیاز دارید؟ هدیه آرتمن وب به شما، یک جلسه مشاوره‌ی رایگان در مورد طراحی سایت صنعتی، مراحل سفارش سایت و هزینه ی آن است. این فرصت را از دست ندهید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید. 

المان تزیینی
index

Types of websites

انواع امکانات سایت صنعتی

سایت های صنعتی، برحسب نوع فعالیت، علاقه و نیاز کاربران، سفارش و سلیقه‌ی کارفرما، بودجه ی کارفرما و … میتوانند امکانات مختلفی داشته باشند. در این قسمت تعدادی از این امکانات را با هم مرور می‌کنیم.

1.

کمک کنید تا کاربر راحت تر به شما پیام بدهد یا تماس بگیرد.

همیشه در سفارش طراحی سایت، خودتان را جای مشتری بگذارید و ببینید چه نیازهایی دارد. ممکن است مقالات تخصصی که در سایت قرار داده اید، به همه سوالات کاربر پاسخ نداده باشد. پس حتما ابزارهایی مثل چت آنلانین، فرم تماس و … را داشته باشید.

3.

به صفحات اجتماعی شرکت یا کارخانه وصل است.

شاید بهتر باشد یک شرکت صنعتی، روی برندینگ خود در فضای اینستاگرام وقت نگذارد. ولی این به این معنی نیست که اینستاگرام نداشته باشید. بهتر است در شبکه های اجتماعی مختلف حساب داشته باشید تا جزئی از شبکه ی همکاران خود در شبکات مجازی باشید.

2.

سایتتان قسمت بلاگ دارد.

انتشار منظم مقالات تخصصی، به کاربران ثابت میکند که در کار خود تخصص دارید و می دانید راجع به چه چیزی صحبت میکنید. علاوه براین، باعث میشود کاربران جدیدی از طریق سرچ گوگل به سایتتان هدایت شوند. در نهایت، زمان ماندگاری کاربران در سایت بیشتر شده و احتمال خریدشان بالاتر میرود.

4.

کاتالوگ محصولات و خدمات دارد.

چه کاربر جدید، چه کاربر و آشنای قدیمی سایت، ممکن است از تمام محصولات و خدمات کارخانه شما خبر نداشته باشند. برای همین، باید یک یا چند کاتالوگ از محصولاتتان در سایت داشته باشید که کاربر و مشتری سردرگم نشود.

تصویر تزیینی

what kind of website?

انواع پکیج های قیمتی طراحی سایت آرتمن وب

ما در آرتمن وب، برای تمام سلیقه ها و بودجه ها، سایت طراحی می‌کنیم. پکیج های قیمتی طراحی سایت آرتمن وب برای فروشگاه شما به شرح زیر است.

پکیج بامبو

خرید قالب فروشگاهی و نصب آن
ایمن سازی
بهینه سازی کدها
ویدئو آموزشی کار با سایت
6 ماه پشتیبانی رایگان
پیاده سازی سایت با استفاده از پلتفرم ویژه ی آرتمن وب

پکیج برنزی

خرید قالب فروشگاهی
نصب قالب
ایمن سازی سایت
بهینه سازی کدهای سایت
ویدئو آموزشی کار با سایت
یک سال پشتیبانی رایگان
سفارشی سازی با المنتور
درج اطلاعات وب سایت
یک سال پشتیبانی رایگان

پکیج نقره ای

خرید قالب فروشگاهی
درج 10 محصول در سایت
بهینه سازی
ایمن سازی
ویدئو آموزشی
اتصال درگاه پرداخت
اتصال سامانه SMS
اتصال فاکتورساز
پشتیبانی یک ساله رایگان

پکیج طلایی

طراحی اختصاصی قالب
طراحی اختصاصی UI/UX
کدنویسی استاندارد
نسخه موبایل
سازگاری با المنتور
سازگاری با ووکامرس
سرعت لود بالا
اتصال درگاه پرداخت
اتصال سامانه SMS
اتصال فاکتورساز
پشتیبانی یک ساله رایگان

The importance of the website

اهمیت داشتن وبسایت

شاید پیش خودتان فکر کنید چه لزومی دارد من سایت داشته باشم؟ وبسایت به شما این امکان را میدهد که کسب و کارتان را گسترش دهید، سفارشات دریافتی را سازماندهی کنید، به فروشگاهتان اعتبار ببخشید و … از آنجایی که جامعه به سمت اینترنت و خرید الکترونیکی پیش میرود، لازم است شما هم از این قافله عقب نمانید. شرکت آرتمن وب با بیش از ده سال تجربه در زمینه طراحی و ساخت وبسایت برای کسب و کارها، در خدمت شماست. اگر میخواهید یک فروشگاه اینترنتی 24 ساعته و به روز داشته باشید، با ما تماس بگیرید.

FAQ

سوالات متداول

هزینه طراحی سایت صنعتی با قالب آماده از یک تا دو میلیون تومان شروع میشود و با توجه به امکانات مورد نظر شما مدیر محترم، افزایش پیدا میکند.

وب سایت یک ویترین عالی برای کارخانه یا شرکت شماست. تمامی اطلاعات تماس، محصولات، داستان و تاریخچه و … شرکت در آن موجود هستند و میتواند یک تور مجازی بازدید از سایتتان باشد.

بیش از 90 درصد مشتریان آرتمن وب، خارج از محدوده ی شهر و استان بوده اند. این امر ثابت میکند که برای طراحی یک سایت موفق، نیاز به جلسات فیزیکی نیست.
البته تجربه ی کرونا هم به ما ثابت کرد که دورکاری یک راه مناسب برای فعالیت های حرفه ای است. 

 

ما برای جلب اعتماد شما چند روش داریم. 1- جلسات آنلاین اولیه به صورت تماس های تصویری انجام میشوند تا شما با فضای شرکت آشنا شوید.

2- بعد از اینکه توافقات اولیه بین ما و شما حاصل شد، قرارداد شما به صورت تایپ شده، همراه با مهر و امضای مدیر شرکت برای شما ارسال میشود.

3- اطلاعات تماس و مراجعه حضوری شرکت، به صورت واضح و مشخص در سایت موجود هستند و می توانید از طریق تماس و حتی حضور، آرتمن وب را اعتبار سنجی کنید.

بله قطعا! پشتیبانی رایگان ما بر حسب پلن های طراحی سایت از 6 ماه تا یک سال متفاوت است. پس از این دوره نیز میتوانید با پرداخت یک مبلغ جزیی، دوره ی پشتیانی سایت خود را  تمدید نمایید.

آدرس ما

اهواز خیابان آزادگان (24متری) بین وکیلی و جویلی ساختمان احمدی- طبقه 4 پلاک 7

تماس با ما

0939308487

تذکر: با توجه به بیماری کرونا، خواهش‌مندیم، قبل از مراجعه‌ی حضوری، با شماره تماس های موجود، هماهنگ فرمایید.

2.

طراحی سایت شرکتی در تبریز

از جمله سایتهای خدماتی میتوان به سایت های ارائه خدمات تاسیساتی ساختمانی، سایت های ارائه خدمات سئو یا خدمات ترجمه  و… اشاره کرد. 

سایت هایی مانند مشاوره املاک و وکالت نیز جزو سایت های خدماتی هستند.

4.

طراحی سایر سایت‌ها در تبریز

سایت‌های خبری، شخصی، وبلاگی و … از دیگر انواع سایت هستند. طراحی هر کدام از این سایت‌ها ملاحظات خودش را دارد و با توجه به هدف کارفرما و پرسونای مخاطبان، جزییات آن مشخص میشود.

.