آرتمن وب | آموزش کسب و کار اینترنتی در منزل

آموزش طراحی وب سایت و کسب و کار اینترنتی در منزل

درادمد اینترنتی با سامانه دورکار

اسماعیل احمدی ۱۳۹۶/۰۳/۱۵ 216 بلاگ, کسب و کار های اینترنتی

سامانه دورکار یک بستر آزادکاری و برون‌سپاری پروژه است که می‌توانید از طریق تخصص خودتان در این سامانه درآمد اینترنتی داشته باشید. روش کار به این شکل است که به‌صورت رایگان در این سامانه ثبت نام می‌کنید، فهرست پروژه‌های به اشتراک گذاشته شده را مطالعه کرده و پیشنهاد ارائه می‌کنید، پس از انتخاب کارفرما، پروژه را انجام داده و دستمزد خودتان را از طریق این سامانه دریافت خواهید کرد.

در صورتی که استفاده از تخصص و مهارت خودتان را به عنوان اهرم اصلی درآمد اینترنتی انتخاب کردیده‌اید سامانه‌های برون‌سپاری پروژه یا فریلنسرینگ ایرانی و خارجی زیادی را تاکنون در آرتمن وب معرفی کرده‌ایم که برخی از آنها به صورت تخصصی در حوزه‌هایی مثل ترجمه فعالیت می‌کنند. «دورکار» از جمله سامانه‌هایی است که به صورت عمومی پروژه‌های مختلفی در آن به اشتراک گذاشته می‌شود. این سامانه در بخشی از معرفی خدمات خود می‌نویسد:

دورکار با هدف فراهم کردن بستری امن و مطمئن جهت برون سپاری پروژه ها برای فارسی زبانان سراسر دنیا راه اندازی شد. ما سعی کردیم بستری را فراهم کنیم تا دارندگان مشاغل بزرگ و کوچک، کارآفرینان و عموم مردم بتوانند به راحتی از نیروی کار متخصص در سرار کشور جهت انجام تمام پروژه هایی که امکان انجام آنها از راه دور وجود دارد استفاده کنند..

یک فریلنسر یا آزادکار معمولا دورکار هم هست اما هر کسی که دور از محل کار یا محدوده جغرافیایی کارفرما کار می‌کند الزاما دورکار نیست. درک تفاوت دورکاری با آزادکاری علارغم همپوشانی زیاد برای کسی که تمایل دارد آزادکار باشد مهم است. یک فرد دورکار می‌تواند همچنان در استخدام یک مجموعه باقی‌ بماند، این همان مسیری است آزادکارها در جهت عکس آن در حرکت هستند.

حوزه‌هایی که یک آزادکار می‌تواند به کمک بسترهای معرفی شده مثل «دورکار» کسب درآمد داشته باشد شامل تمام فعالیت‌هایی است که به کمک فناوری نتیجه کار قابل ارسال برای کارفرما باشد مثل ترجمه، طراحی، گرافیک، برنامه‌نویسی، نگارش و.. اگر به این سبک از درآمد علاقه‌مند هستید بخش مبحث آزادکاری را حتما دنبال کنید تا با شناخت چالش‌های پیش‌روی دورکاری و استفاده از تجربیات سایر کاربران مسیر کوتاه‌تری را تا رسیدن به درآمد پایدار اینترنتی دنبال کنید.

آدرس دورکار: https://www.doorkar.com


اسماعیل احمدی

همیشه آرزو داشتم تجربیاتی که خودم به سختی به دست آوردم را به ساده ترین روش ممکن به علاقه مندان این زمینه آموزش بدم.
5 سال عضو آرتمن وب | امتیاز
راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) کانال تلگرام آرتمن وب

مطالب مرتبط

فروش به مشتریان قبلی خود در وب سایت

چرا کمپین های تبلیغاتی فروش در فروشگاه های اینترنتی ایرانی موفق نمی شوند

استارت یک کسب و کار اینترنتی چگونه باید باشد؟

پردامد ترین شغل های it در سال ۹۶

تاکنون 1685 نفر در 15 دوره ی آرتمن وب شرکت کرده اند!

شرکت در دوره های آنلاین