استعلام قیمت
پروژه ها
آرتمن وب : طراحی سایت | سئو | تولید محتوا

طراحی سایت فروشگاهی

اگر محصولی برای فروش دارید و یا کسب و کار فیزیکی دارید، راه اندازی فروشگاه اینترنتی برای شما لازم است . همانطور که میدانیم طراحی سایت فروشگاهی، اولین مرحله ی ورود به تجارت آنلاین است؛ طراحی سایت فروشگاهی برای دنیای امروز یک انتخاب هوشمندانه است. حتی برای بسیاری از کسب و کارهای موفق فیزیکی نیز یک نیاز مبرم شده است. زیرا روزانه تعداد افرادی که از سایت های فروشگاهی خرید میکنند، در حال افزایش است. حتی برخی قبل از رفتن به بازار، حتما یک آنالیز قیمت در سایت ها انجام میدهند. و گاهی اوقات همین انالیز، باعث میشود که بدون خروج از منزل، از طریق سایت های فروشگاهی اقدام به خرید کنند.

برای طراحی سایت فروشگاهی، راهکارهای زیر را در نظر بگیرید.

1-حتما میدانید که سایت فروشگاهی، یک شغل تمام وقت است. زیرا یک صفحه اینترنتی است که در هر لحظه از 365 روز سال در دسترس است. و در حال فروش و جذب مشتری است. پس نباید به عنوان شغل دوم به آن نگاه کنید.

2- توجه به تجربه های کاربر و نیاز مشتری: باید توجه کنید که سایت شما فقط و فقط با وجود مشتری ها زنده و پابرجا است. پس باید رضایت کاربر را کاملا جلب کنیم و امکانات لازم برای راحتی او در سایت را فراهم کنیم.

3-هزینه ی طراحی سایت فروشگاهی: برای اینکه بتوانید یک سایت فروشگاهی خوب داشته باشید، بهتر است با توجه به امکاناتی که مد نظرتان است، با یک یا چند متخصص مشورت کنید و تنها به فکر ارزانی سایت نباشید. گاهی برخی از فروشگاههای اینترنتی به قالب های تخصصی احتیاج دارند، اما برخی با قالب های آماده نیز قابل پیاده سازی هستند.

قالب فروشگاهی “های تک” یک نمونه قالب موفق است که امکانات فراوانی دارد و میتوانید از آن برای طراحی سایتتان استفاده کنید.

4- هرگز کاری را که در آن تخصص و مهارت ندارید، بدون اطلاعات لازم، انجام ندهید. بلکه ابتدا اطلاعات و مهارتهای کافی را بدست آورید و بعد از آن، کارتان را شروع کنید.

5-تیم و شرکت طراحی سایت حرفه ای: در انتخاب تیم و شرکت طراحی سایت، دقت و توجه لازم را انجام دهید. کار را به کاردان بسپرید و معماری فروشگاهتان را به یک تیم متخصص واگذار کنید.

“گروه طراحی سایت آرتمن وب آماده ارائه هرگونه مشاوره به شما عزیزان است.”

“اگر نیاز به مشاوره دارید، حتما بدون معطلی با ما تماس بگیرید… حتی اگر نمیخواهید طراحی سایتتان را به ما بسپرید.”

6-سئو و بهینه سازی:سایتی که سئو نشده، مثل فروشگاهی است که اجناس آن به هم ریخته و نامرتبند و مشتری نمیتواند چیزی را که میخواهد پیدا کند. نمیدانید سئو چیست؟ مقاله سئو چیست و چرا مهم است آرتمن وب را از دست ندهید.

دیدگاه کاربران

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده

افزودن دیدگاه

اولین نفری باشید که برای “طراحی سایت فروشگاهی” دیدگاه وارد می کند

پیام از طریق واتساپ