استعلام قیمت
پروژه ها
آرتمن وب : طراحی سایت و قالب وردپرس

چاپخانه چاپ پاييز

چاپ پاییز، چاپخانه ای با امکان سفارش آنلاین است که اکثر خدمات چاپی کشور را ارایه میدهد.  این مجموعه در یکی از روزهای پاییز 98، تاسیس شده و توانست با حذف واسطه های موجود در بازار چاپ، خدمات خود را با قیمت و شرایط سفارشی مناسب، ارایه کند. چاپ پاییز به عنوان اولین شرکت چاپ بر بستر وبسایت و اپلیکیشن، و ارایه انواع تکنولوژی های چاپ دیجیتال و افست، نیاز های چاپی مشتریان را برآورده میکند. چاپ ست اداری،قاب موبایل، پلات، لمینت، بنر، پوستر، پلات  و … از خدمات این چاپخانه است. طراحی وبسایت چاپخانه ، نیازمندی های خاصی دارد. به طور مثال با توجه به اینکه اکثر مخاطبان چاپخانه، فعالان حوزه طراحی و چاپ هستند، لازم است در طراحی چنین سایتهایی اصول طراحی حرفه ای رعایت شود. آرتمن وب توانست به خوبی این نیاز را برآورده کند.

چاپ پاییز

توجه داشته باشید، ممکن است به علت جدید بودن سایت یا ترجیحات کارفرما، محتوای سایت یا قالب، به صورت آزمایشی درج شده باشد.

چالش ها

مشتریان چاپ پاییز برای سفارش انلاین، دچار مشکل بودند و باید از طریق بسترهای مختلف از جمله تلگرام و ایمیل، تمام فایلهای مورد نیاز خود را آپلود میکردند و توضیحات مد نظرشان را از همین روش ها به چاپ خانه ارسال میکردند. همین امر سفارش انلاین را سخت میکرد. نمونه کارهای چاپ پاییز نیازمند بستر مناسبی بودند تا منتشر شوند و به سادگی بتوانند کاربران را جذب کنند. مشتری برای پیگیری سفارش خود دچار مشکل بود و یا باید با چاپخانه تماس میگرفت یا پیام ثبت میکرد که همین امر کار را برای چاپخانه و خود مشتری سخت میکرد.

راهکار ها

امکان ثبت سفارش و انتقال جزییات در سایت قرار گرفت. که کار را برای مشتری ساده تر کند. از طرفی مدیریت سفارش ها را نیز برای چاپخانه بسیار ساده کرد. مراحل چاپ به صورت آنلاین در سایت نمایش داده میشوند و نیازی نیست مشتری تماس و پیام داشته باشد. از طرفی با ثبت مراحل به صورت آنلاین، در وقت پرسنل چاپخانه صرفه جویی میشود.

قسمتی از درباره ما "چاپ پاییز"

ما در یکی از روزهای پاییزی آذر ماه سال 98، چاپ پاییز را تأسیس کردیم و با هدف تغییر سبک فعالیت صنعت چاپ از شیوه های سنتی و نیمه سنتی به روش آنلاین ، با حذف واسطه های طویل و بازاری مسیر چاپ ، یک موج جدید را در این حوزه از بازار رقم زده و فرایند سفارش چاپی مشتری نهایی را ساده سازی کرده ایم. از ویژگی های برجسته شرکت چاپ پاییز می توان به آنلاین بودن فرایند کار ، قیمت تمام شده مقرون بصرفه، چاپ با کیفیت و ارسال رایگان اشاره کرد. مفتخریم به عنوان اولین شرکت اینترنتی چاپ بر بستر وبسایت و اپلیکیشن، با داشتن تکنولوژی چاپ افست و دیجیتال و نظارت های دقیق کارشناسان ، طراحان و ناظران ، نیاز های چاپی مشتریانمان را با کیفیتی در خور شأن ایشان به انجام برسانیم.

مشخصات پروژه

خط تعداد خط کدنویسی شده
روز آماده سازی
روز ددلاین

مشخصات صفحات

صفحه تعداد صفحات
صفحه بخش اصلی
روز مدت طراحی

Tecnology

تکنولوژی های به کار رفته

HTML
CSS
BOOTSTRAP
JAVASCRIPT
JQUERY
PHP
hi

همین حالا ساخت سایت خود را شروع کنید!

برای شروع، کافی است فرم درخواست طراحی سایت ما را تکمیل کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

پیام از طریق واتساپ