استعلام قیمت
پروژه ها
آرتمن وب : طراحی سایت و قالب وردپرس

کلينيک سنگ خوش اخلاق

کلنیک سنگ خوش اخلاق به عنوان یکی از تولید کنندگان و فروشندگان سنگ های ساختمانی، سالهاست که مشغول فعالیت است. این شرکت با بیش از چهار دهه تجربه، جزو بهترین ارایه دهندگان و فروشندگان سنگ در سطح خوزستان است. خوشبختانه جنگ تحمیلی هم نتوانست مانعی بر فعالیت های این شرکت باشد و در طی سالهای جنگ نیز به ارائه خدمات پرداخت. پس از چندین دهه فعالیت، در سال … با توجه به پیشرفت تکنولوژی، کلنیک ساختمانی خوش اخلاق نیز تصمیم به تجهیز و نوسازی دستگاههای خود نموده و با خرید و وارد کردن دستگاههای مورد نیاز از کشور ایتالیا، توانست خود را با معیارهای روز دنیا، تطبیق دهد. کلنیک سنگ خوش اخلاق با دارا بودن دو شعبه ی مستقیم در تهران و اهواز، توانسته است خدمات خود را به سایر استان های کشور نیز ارائه دهد. آرتمن وب توانست با طراحی یک وبسایت خلاقانه، زیبا، جذاب و تعاملی، نیاز های این شرکت را برآورده کند.

طراحی سایت سنگ خوش اخلاق

توجه داشته باشید، ممکن است به علت جدید بودن سایت یا ترجیحات کارفرما، محتوای سایت یا قالب، به صورت آزمایشی درج شده باشد.

چالش ها

کلنیک سنگ خوش اخلاق، سالها تجربه و سابقه فروش داشته و نیازمند وبسایتی متناسب با سطح کاری که انجام میدهد بود. از طرفی برند بودن، سنگ خوش اخلاق و کیفیت بالای محصولات، انتظارات را از وبسایت این مجموعه بالا میبرد. این وبسایت به عنوان یک کاتالوگ و نمونه کار آنلاین برای این فروشگاه عمل میکند. با توجه به اینکه خدمات سنگ های ساختمانی، یک کار غیرظریف است. از طرفی با توجه به اینکه این وبسایت، یک کاتالوگ و ویترین آنلاین برای فروشگاه است، باید علاوه بر حفظ هویت و ذات کار، جذابیت های بصری و کارایی کافی را برای جذب مخاطب و تبدیل آن به مشتری داشته باشد. نزدیکی استان خوزستان به کشور عراق و زبان و فرهنگ مشترک عربی، باعث میشود که هموطنان خوزستانی تبادلات تجاری زیادی با کشور عراق داشته باشند. کلنیک سنگ خوش اخلاق نیز از این امر مستثنی نبوده و به عراق و کشورهای مختلف، صادرات انجام میدهد. مبادلات با خارج از کشور، این نیازمندی را ایجاد میکند که وبسایت یک طراحی با استانداردهای بین المللی داشته باشد و کاربران غیر ایرانی را جذب کند. یک سایت به عنوان ویترینی برای یک فروشگاه باید به گونه ای عمل کند که مخاطب را در فروشگاه نگه دارد تا در نهایت به مشتری شدن مخاطب بینجامد. با توجه به تنوع خدمات و محصولات ارائه شده، یکی از مهمترین نکات برای کارفرما، دسته بندی کامل محصولات از بالا به پایین تا رسیدن به محصولات نهایی بود که به خوبی انجام پذیرفت.

راهکارها

نیاز به نگه داشتن مشتری در سایت، با در نظر گرفتن بخشهایی برای انتخاب اتوماتیک، مقالات جدید و مقالات مرتبط، برطرف گردید. مشتریان غیر ایرانی خوش اخلاق به دو قسمت تقسیم میشوند. مشتریانی با زبان عربی و مشتریانی با زبان انگلیسی. با این دسته بندی ساده، یک سایت سه زبانه برای این عزیزان طراحی شد. دسته بندی محصولات با یک ساختار هرمی و از بالا به پایین و طبق اصول دیجیتال مارکتینگ، انجام پذیرفت که مشتری بتواند به سادگی و با طی کردن یک مسیر منطقی و کوتاه به محصول مورد نظرش برسد. انتخاب قالب و رنگ بندی مناسب و زیبا توانست، ذات زمختی سنگ و ساختمان را پوشش دهد. در نهایت با توجه به نکات فوق، طبق خواسته های کارفرما و نیازسنجی و انالیز ما ، وایرفریمی طراحی شد که بعد از تایید کارفرما و تیم فنی، به تیم گرافیک تحویل شده و با توجه به زمینه کاری مشتری و رنگ و هویت سازمانی و بصری ، نهایتا پالت رنگی که در حال حاضر روی سایت است، برای پروژه انتخاب شد.

قسمتی از درباره ما کلنیک سنگ خوش اخلاق

" مجتمع سنگ خوش اخلاق مجتمع سنگ خوش اخلاق در سال 1348 در شهر اهواز به عنوان اولین سنگبری های راه اندازی شده در استان افتتاح گردید و در کنار سنگبری نسبت به راه اندازی کارخانه موزاییک سازی نیز اقدام نمود. این مجتمع در تمامی سال های جنگ تحمیلی فعالیت خود را ادامه داد و به منظور توسعه دادن و قرار گرفتن در قطب سنگبری های کشور در سال 1378 تصمیم به احداث کارخانه سنگبری در منطقه صنعتی محمود آباد اصفهان گرفت و با تلاش شبانه روزی اعضاء مدیریت، این مهم انجام پذیرفت و محصولات تولیدی خود را از سال 1381 وارد بازار کشور نمود. "

مشخصات پروژه

خط تعداد خط کدنویسی شده
روز آماده سازی
روز ددلاین

مشخصات صفحات

صفحه تعداد صفحات
صفحه بخش اصلی
روز مدت طراحی

ُُTecnology

تکنولوژی های به کار رفته

HTML
CSS
UIKIT
JAVASCRIPT
JQUERY
PHP
hi

همین حالا ساخت سایت خود را شروع کنید!

برای شروع، کافی است فرم درخواست طراحی سایت ما را تکمیل کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

پیام از طریق واتساپ