استعلام قیمت
پروژه ها
آرتمن وب : طراحی سایت و قالب وردپرس

نانو ماسک پاک

مجموعه نانوتار پاک یک مجموعه دانش بنیان است که با هدف ارتقا سطح زندگی هموطنانمان، و با به کارگيري تکنولوژی روز  دنیا، از مهر ماه 1388 در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان تشکیل شده و شروع به کار کرد و هم اکنون در تهران به ادامه فعالیت مشغول است. حضور متخصصین مختلف در زمینه های علمی گوناگون از جمله، مهندسی شیمی، فیزیک، مهندسی برق، بیوتکنولوژی، مکانیک، نانو تکنولوژی و نساجی، که در زمینه تولید نانو الیاف فعالیت میکنند،گواهی است بر کیفیت و تخصصی که این مجموعه به آن توجه دارد.

امیدوار هستیم زمانی که شما این مطلب را مطالعه میکنید، همه گیری کرونا تمام شده باشد. ولی قطعا میدانید که در دوره ی کرونا، ماسک چه اهمیت فوق العاده ای داشت. نانوالیافی که شرکت نانوپاک تولید میکند، عمدتا با هدف، یک لایه قوی برای تقویت فیلتراسیون فیلترها و ماسک های محافظ در برابر آلاینده ها و مواد مضر بسیار ریز میباشد. مجموعه نانوپاک  پس از سالها تحقیق و پژوهش در این زمینه، موفق شد برای اولین بار در ایران، ماسک صنعتی ارتقا یافته با نانوالیاف را تولید کند. امیدوار هستیم، همواره برای اولین ها سایت بسازیم.

طراحی سایت ماسک نانوپاک

توجه داشته باشید، ممکن است به علت جدید بودن سایت یا ترجیحات کارفرما، محتوای سایت یا قالب، به صورت آزمایشی درج شده باشد.

چالش ها

مدیر سایت میخواست خودش بتواند تغییرات مورد نظرش را اعمال کند. باید رنگ و تم سایت با توجه به خدمت و محصول ، انتخاب میشد. این وبسایت نیازمند بستری بود تا بتواند محصولات خود را کامل ارائه دهد وبسایت نیازمند بستری برای سفارش آنلاین محصولات بود. برای برخی کاربران، کار با ایمیل سخت بود و ممکن بود ایمیل نداشته باشند. با توجه به کشوری بودن خدمات شرکت نانوپاک، نیازمند معرفی نمایندگی ها به صورت کامل و درست بودیم.

راهکارها

با توجه به نام کارکرد مجموعه تم رنگی سایت، پاک و سبز انتخاب شد. وبسایت با المنتور طراحی شد که مدیربتواند تغییرات مورد نظر خودش را اعمال کند. امکان معرفی کامل محصولات همراه با عکس در وبسایت فراهم شد. امکان سفارش آنلاین و پرداخت به صورت آنلاین و امن در سایت قرار دارد. نمایندگی ها در یک جدول به تفکیک استان قرار گرفتند . و در کنار آن ، یک نقشه ی ایران در سایت قرار داده شد که کاربر بتواند با انتخاب استان، نمایندگی مورد نظرش را پیدا کند.

قسمتی از درباره ما ماسک نانوپاک

"مجموعه نانوتار پاک یک مجموعه دانش بنیان است که با هدف ارتقا سطح زندگی با به کارگيري تکنولوژی روز تشکیل و از مهر ماه 1388 در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان شروع به کار کرد و هم اکنون در تهران به ادامه فعالیت مشغول است. این مجموعه با برخورداری از امتیازهای ویژه ای نظیر پرسنل متخصص و مجرب در زمینه های نساجی، نانو تکنولوژی ، فیزیک، مهندسی شیمی، بیوتکنولوژی، مهندسی برق و مکانیک در زمینه تولید نانوالیاف برای مصارف گوناگون فعالیت میکند. یکی از عمده ترین مصارف کاربردی نانوالیاف استفاده از آن به عنوان یک لایه فیلتر قوی برای تقویت خواص فیلتراسیون فیلترها و ماسک های محافظ در برابر آلاینده های بسیار ریز میباشد. "

مشخصات پروژه

خط تعداد خط کدنویسی شده
روز آماده سازی
روز ددلاین

مشخصات صفحات

صفحه تعداد صفحات
صفحه بخش اصلی
روز مدت طراحی

Tecnology

تکنولوژی های به کار رفته

HTML
CSS
BOOTSTRAP
JAVASCRIPT
JQUERY
PHP
hi

همین حالا ساخت سایت خود را شروع کنید!

برای شروع، کافی است فرم درخواست طراحی سایت ما را تکمیل کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

پیام از طریق واتساپ