استعلام قیمت
پروژه ها
آرتمن وب : طراحی سایت و قالب وردپرس

شرکت نگينستان خوزستان

شرکت نگینستان، به عنوان ارائه دهنده و سازنده خدمات لوکس ساختمانی در شهر دزفول و کلانشهر اهواز، از سال 88 مشغول فعالیت است.

برای سفارش طراحی سایت مشابه نگینستان خوزستان، با ما تماس بگیرید. شركت فنی و مهندسی نگینستان خوزستان با شماره ثبت 3433 در ارديبهشت سال 1388، با هدف ورود به كليه حوزه هاي مرتبط با بخش ساختمان از جمله سرمايه گذاري، مشــاوره، نظــارت، طراحي، مشاركت و اجراي انواع پـروژه هاي ساختماني به ثــبت رسـيده و از دی ماه 1394 با کادری ترکیبی از عزیزان مجرب و جوان دارای تخصص و تجربه ی حداقل 20 ساله مدیران خود توانسته است طرح های اقتصادی بزرگ وکوچک کشور بخصوص خوزستان و شهرستان دزفول تدوین کرده و رویکرد مناسبی از اقتصاد متناسب با شرایط امروز را تعریف نموده و رسـالت خود را بطور جدي آغاز نموده است.

شرکت نگینستان خوزستان

توجه داشته باشید، ممکن است به علت جدید بودن سایت یا ترجیحات کارفرما، محتوای سایت یا قالب، به صورت آزمایشی درج شده باشد.

چالش ها

یکی از چالشهای مدیر سایت فول امکانات بود که بتواند راحت همه چیز را تغییر دهد . برای همین از المنتور و ویجت های اختصاصی استفاده شده. تا راحت بتواند تغییرات را اعمال کند. شرکت نگینستان با هدف طراحی لوکس آغاز به کار کرد و همین امر سطح سلیقه و توقع مشتری را از وبسایت و ویترین مجموعه بالا میبرد. یکی دیگر از خواسته های مدیریت مجموعه، این بود که هویت سایت و لوگوی آن، در نگاه اول بازدید کننده ی سایت، مشخص باشد. با توجه به برنامه های بلند مدت نگینستان، طراحی چند زبانه ی سایت یکی از نکاتی بود که باید مد نظر قرار میگرفت. تیم طراحی سایت آرتمن وب از همینجا، مجددا برای این مشتری عزیز، آرزوی موفقیت در عرصه های بین المللی را دارد. با توجه به مشکلات و سو استفاده هایی که در حوزه ساخت و ساز صورت میگیرد، اعتماد سازی در پروژه های ساختمانی یکی از نکات مهمی است که باید مورد توجه قرار بگیرد. با توجه به بزرگ بودن، پروژه های ساختمانی، لازم است بازدید کننده ی سایت، از وجود فیزیکی محل شرکت اطمینان حاصل کند. هویت بصری و رنگ های سازمانی نگینستان، باید در طراحی سایت مورد توجه قرار میگرفت. و انتخاب تم رنگی سایت را دچار محدودیت میکرد.

راهکارها

سایت طراحی شده برای شرکت نگینستان، طبق اصول زیبایی شناختی است. طراحی تعاملی و زنده، توانسته است به وبسایت جان ببخشد و متناسب با سطح سلیقه ی بالای مشتری باشد. طراحی سایت به گونه ای است که در نگاه اول، لوگوی شرکت جلب توجه میکند و پس از آن به سادگی و با اسکرول کردن سایت، مخاطب به قسمت های مورد نیازش میرسد. طراحی پویای وبسایت به مخاطب احساس زنده بودن و به روز بودن شرکت را القا میکند. برای اثبات مورد اعتماد بودن نگینستان، آدرس فیزیکی و شماره تماس های ثابت شرکت، در محلی قرار گرفت که نه مزاحم دید مخاطب باشد، هم توجه او را جلب کند. با توجه به رنگ سازمانی نگینستان، وبسایت با پالت رنگی متناسب با این رنگها طراحی شد. افتخارات و تندیس های کسب شده توسط نگینستان به دو دلیل در صفحه اصلی خودنمایی میکند: • به عنوان گواهی بر کیفیت کاری بالای آنها • اعتماد سازی و اینکه شرکت دارای تمامی مجوزهای لازم و سابقه کاری خوبی است.

قسمتی از درباره ما شرکت نگینستان

" شركت فنی و مهندسی نگینستان خوزستان با شماره ثبت 3433 در ارديبهشت سال 1388، با هدف ورود به كليه حوزه هاي مرتبط با بخش ساختمان از جمله سرمايه گذاري، مشــاوره، نظــارت، طراحي، مشاركت و اجراي انواع پـروژه هاي ساختماني به ثــبت رسـيده و از دی ماه 1394 با کادری مجرب و جوان دارای تخصص و تجربه ی حداقل 20 ساله مدیران خود توانسته است با حول و قوه الهی و استفاده از ظرفیت های مشاورین داخلی و خارجی و نیز مطالعه برخی فرصت ها و تهدیدات و نکات قوت و ضعف طرح های اقتصادی بزرگ وکوچک کشور بخصوص خوزستان و شهرستان دزفول تدوین و رویکرد مناسبی از اقتصاد متناسب با شرایط امروز را تعریف نموده و رسـالت خود را بطور جدي آغاز نموده است."

مشخصات پروژه

خط تعداد خط کدنویسی شده
روز آماده سازی
روز ددلاین

مشخصات صفحات

صفحه تعداد صفحات
صفحه بخش اصلی
روز مدت طراحی

Tecnology

تکنولوژی های به کار رفته

HTML
CSS
BOOTSTRAP
JAVASCRIPT
JQUERY
PHP
hi

همین حالا ساخت سایت خود را شروع کنید!

برای شروع، کافی است فرم درخواست طراحی سایت ما را تکمیل کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

پیام از طریق واتساپ