استعلام قیمت
پروژه ها
آرتمن وب : طراحی سایت و قالب وردپرس

سایت روسوشاپ

برای سفارش سایت مشابه روسوشاپ کلیک کیند. روسوشاپ یک وبسایت فروش محصولات مراقبت پوستی است. که توانسته با کیفیت بالای محصولاتی که ارائه میدهد، محبوب شود و محبوبیت خود را در بین مشتریان حفظ کند. قطعا فروشگاهی که محصول با کیفیت ارائه می‌دهد، باید یک وب سایت با کیفیت هم داشته باشد… روسوشاپ یک وب‌سایت با طراحی ساده، شیک و کاربر پسند لازم داشت تا بتواند برای مخاطبان سخت پسند خود، جذابیت ایجاد کند. فراموش نکنید، کاربر قبل از اینکه محصول شما را خریداری کند، باید بتواند با سایت شما ارتباط برقرار کند…

تعداد بالای مشتریان، دسته‌بندی کامل محصولات، امکان فیلترگذاری برای محصولات مختلف، توضیحات و نحوه استفاده محصول، از ویژگی‌های لازم برای طراحی این وب‌سایت هستند. این وب‌سایت نیازمند قالبی ساده و مینیمال و در عین حال شیک و کاربرپسند بود. آرتمن وب، به خوبی توانست این نیاز را برآورده کند و رضایت روسوشاپ را جلب نماید.

روسوشاپ

توجه داشته باشید، ممکن است به علت جدید بودن سایت یا ترجیحات کارفرما، محتوای سایت یا قالب، به صورت آزمایشی درج شده باشد.

نوع سایت فروشگاهی
لینک سایت rososhop.com

چالش ها

وب‌سایت های فروشگاهی برای طراحی، چالش‌های خاص خود را دارند و امکانات حاصی نیاز دارند. به طور مثال دسته‌بندی بر حسب موارد مختلف فیلترگذاری برحسب نوع کالا، برند، بازه‌ی قیمتی و... در برخی وب‌سایت‌ها مشتریان ،جنسیت و بازه‌ی سنی خاصی دارند که لازم است در طراحی به آن توجه شود. برخی بخش‌های خاص پرداخت آنلاین عصویت در سایت امکان اعمال کد تخفیف از نیازمندی‌های سایت روسوشاپ بود. با توجه به اینکه کاربران و مشتریان روسوشاپ، از قشرهای مختلف بودند و برای برخی از آنها کار کردن با ایمیل و ثبت‌نام‌های رایج در وب‌سایت‌ها، سخت بود، امکانی به سایت دادیم که با شماره موبایل ثبت نام کنند. با توجه به پرداخت آنلاین، ممکن بود بسیاری از کاربران، به سادگی به فرآیندهای ثبت نام و ... اعتماد نکنند. علاقمندی ها جستجو کیفیت محصولات روسوشاپ، خانمهای آرتمن وب را به یکی از مشتریان پر و پا قرص آنها تبدیل کرده است. که لازم بود این کیفیت در طراحی سایت نیز نمود داشته باشد. با توجه به مصرفی بودن محصولات آرایشی بهداشتی و مراقبتی، فردی که از یک محصول راضی باشد ممکن است بخواهد بیش از یک محصول سفارش بدهد. در وبسایت‌های فروشگاهی، لازم است محصولات مرتبط و مشابه به مخاطب پیشنهاد شوند تا خریدهای بیشتری صورت بگیرد. خرید محصولات مراقبت پوستی نیازمند مشاوره است. پس باید روشی برای وصل کردن مخاطب به کارشناسان مشاوران، طراحی میشد. فروش روسو شاپ فقط به صورت انلاین است. بنابراین داشتن درگاره پرداخت امن، یکی از مهم‌ترین و ابتدایی‌ترین نیازمندی‌های این وب سایت بود.

راهکارها

با توجه به اینکه اکثر قریب به اتفاق مشتریان روسو شاپ، خانم‌ها هستند، لازم است در طراحی وب‌سایت دقت زیادی صورت بگیرد تا بتواند خانم‌های ریزبین و خوش‌سلیقه را در وب‌سایت نگه دارد و به آنها احساس رضایت بدهد. پرداخت امن زرین پال و نماد اعتباری آن برای فروش اینترنتی در نظر گرفته شد که به اعتماد سازی کاربران سفارش اولی کمک کند. به منظور برقراری سریعتر ارتباط بین مشتریان و مشاور روسو شاپ، این امکان را در نظر گرفتیم که کاربر تنها با یک کلیک به واتس اپ روسوشاپ متصل شود و سوالات خود را مطرح کند. علاوه بر این فرم تماس با ما در این سایت قرار دارد که یک پل ساده بین مشتری و فروشگاه است. اعتماد کاربران و راحتی آنها با ارسال کد یکبار مصرف پیامکی، فراهم شد. امکار فیلتر محصولات برحسب برند، نوع محصول کاربرد و غیره، به طوری انجام گرفت که به راحتی در مشتریان را به محصول مورد نظرشان برساند. علاوه بر این کاربر میتواند بر حسب نیاز خود، از یک محصول چند عدد سفارش دهد. حتی اگر مشتری قصد خرید عمده داشته باشد، میتواند با تایپ تعداد مورد نظرش، سفارش خود را ثبت کند. مقایسه ی هر محصول به سادگی با زدن یک دکمه در کنار نام محصول، قابل انجام است. جذب و نگه‌داری مخاطب در سایت برای ارائه محصولات بیشتر، با در نظر گرفتن بخشی به نام محصولات مرتبط به خوبی انجام شد. امکان مشاهده فاکتور و پیش فاکتور قبل و بعد از ثبت سفارش هم آخرین ویژگی مهم روسوشاپ بود.

مشخصات پروژه

خط تعداد خط کدنویسی شده
روز آماده سازی
روز ددلاین

مشخصات صفحات

صفحه تعداد صفحات
صفحه بخش اصلی
روز مدت طراحی

Technology

تکنولوژی های به کار رفته

HTML
CSS
BOOTSTRAP
JAVASCRIPT
JQUERY
PHP
hi

همین حالا ساخت سایت خود را شروع کنید!

برای شروع، کافی است فرم درخواست طراحی سایت ما را تکمیل کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

پیام از طریق واتساپ