استعلام قیمت
پروژه ها
آرتمن وب : طراحی سایت و قالب وردپرس

آژانس خلاقيت پلاک 3

فضای رقابتی موجود در بازارهای مختلف و روش های متنوع و آسان تبلیغات، کار بازاریابی و جذب مشتری را برای کسب و کارها، دشوار میکند. بنابراین لازم است تبلیغات منناسبی صورت بگیرد تا بتوانیم در این فضا، جای خود را باز کنیم. آژانس خلاقیت پلاک 3، فعال در زمینه تبلیغات و بازاریابی اینترنتی است. همانطور که از نام این شرکت مشخص است، خدمات خود را مبتنی بر خلاقیت خاصی که دارد انجام میدهد. همانطور که در بالاتر اشاره شد، فضای رقابتی موجود در بازارهای مختلف، تبلیغات را به سمت خلاقیت سوق میدهد که پلاک3 توانسته است به خوبی این مهم را به انجام برساند.
از جمله خدمات پلاک3 میتوان از : رسانه های محیطی،شتاب دهنده فروش،دیجیتال مارکتینگ،تولید محتوا،امور فرهنگی، بسته بندی و چاپ، نام برد. خلاقیت پلاک3 در وبسایت آنها هم مشخص است و توانسته اند به خوبی خلاقیت خود را ارایه دهند. بیلبوردهای این آژانس تبلیغاتی در جای جای استان پهناور و زرخیز خوزستان، به چشم میخورند و معرف کسب و کارهای مختلفی هستند.تیم طراحی وبسایت آرتمن وب، برای آنها آرزوی کسب و کاری پربرکت دارد.

توجه داشته باشید، ممکن است به علت جدید بودن سایت یا ترجیحات کارفرما، محتوای سایت یا قالب، به صورت آزمایشی درج شده باشد.

چالشها

مشتری ها و شرکت هایی که در سطح کشور بودند و نیاز به تبلیغات در شهر اهواز داشتند، برای پیدا کردن آژانس های تبلیغاتی دچار مشکل بودند و مجبور بودند از طریق واسطه ها و طی کردن چند مرحله بتوانند به تبلیغات مورد نظرشان برسند. هر مشتری برای مشاهده ی نمونه کارهای پلاک3 لازم بود که به صورت حضوری به دفتر آنها مراجعه کند و کارها را به صورت چاپی و آلبومی ببیند. حضور هر مشتری در دفتر، علاوه بر زمان،نیازمند حضور فیزیکی پرسنل برای توضیح و ارائه نمونه کارها بود.

راهکارها

تیم سئوی آرتمن وب توانست، علاوه بر طراحی سایت، این سایت را در نتایج جستجوی مربوط به اهواز، بالا بیاورد و مشتریان را مستقیما به آژانس تبلیغات پلاک 3 وصل کند. آرتمن وب توانست با طراحی سایت و در نظر گرفتن قسمتی برای ارائه نمونه کارها، کار تبلیغات و ارائه ی پلاک3 را راحت کند. ارائه آنلاین نمونه کارها، به پلاک 3 کمک کرد تا بدون اتلاف وقت، محصولات و خدمات خود را به مشتری ارائه کنند.

قسمتی از درباره ما پلاک3

آژانس خلاقیت و کانون ارتباطات هنری و رسانه ای پلاک ۳ به عنوان مجری تبلیغات محیطی و مجازی در سطح استان خوزستان و جنوب کشور با بهره گیری از کادر مشاوران و کارشناسان خبره در حوزه تبلیغات ؛ از طراحی تا اجرا در حوزه محیطی و مجازی آماده همکاری با کلیه سازمان های خصوصی و دولتی می باشد.

مشخصات پروژه

خط تعداد خط کدنویسی شده
روز آماده سازی
روز ددلاین

مشخصات صفحات

صفحه تعداد صفحات
صفحه بخش اصلی
روز مدت طراحی

Tecnology

تکنولوژی های به کار رفته

HTML
CSS
BOOTSTRAP
JAVASCRIPT
JQUERY
PHP
hi

همین حالا ساخت سایت خود را شروع کنید!

برای شروع، کافی است فرم درخواست طراحی سایت ما را تکمیل کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

پیام از طریق واتساپ