استعلام قیمت
پروژه ها
آرتمن وب : طراحی سایت و قالب وردپرس

راديو مثبت

رادیو مثبت وبسایتی برای ارائه کتابهای صوتی است که با گویندگان حرفه ای که دارد میتواند شما را به گوش دادن کتابهای مختلف و جذاب صوتی ترغیب کند. با داشتن کتابهای صوتی، میتوانید هر جایی که گوشهایتان آزاد باشند میتوانید کتاب گوش کنید…

رادیو مثبت برخی از محصولات خود را به صورت رایگان در اختیار مخاطبان خود قرار داده است. بنابراین میتوانید، با دانلود این فایل های صوتی، و شنیدن آنها، برای خرید سایر محصولات این وبسایت، تصمیم بگیرید. اکثر محصولات صوتی رادیو مثبت، زندگی نامه افراد موفق هستند. شنیدن این فایلها میتواند نکات خوبی برای تغییر سبک زندگی به ما آموزش دهد. پس پیشنهاد میشود اگر حتی قصد ندارید برای خرید کتاب صوتی هزینه ای پرداخت کنید، از فایلهای رایگان رادیو مثبت استفاده کرده و در صورت رضایت، آن را به دوستان خود نیز معرفی کنید.

رادیو مثبت

توجه داشته باشید، ممکن است به علت جدید بودن سایت یا ترجیحات کارفرما، محتوای سایت یا قالب، به صورت آزمایشی درج شده باشد.

چالشها

اکثر فضاها و بسترهای اشتراک صوتی، به گونه ای نبودند که مخاطب بتواند، قبل از خرید یک کتاب صوتی، قسمتی از آن را گوش دهد. این امکان در نرم افزارهای کتابخوانی وجود داشت ولی برای کتابهای صوتی، خیر. مخاطبان رادیو مثبت، نیازمند فضایی بودند که بتوانند پس از خرید پادکست در هر جایی و با هر دستگاهی که در دسترسشان است، به پادکست ها گوش دهند. با توجه به ماهیت سایت، لازم بود که کاربران به سادگی با پشتیبانی سایت تماس بگیرند. حفظ و ذخیره اطلاعات ورود و رمز عبورها برای برخی کاربران سخت بود.

راهکارها

طراحی سایت رادیو مثبت به صورتی انجام گرفته که دسته بندی های موضوعی داشته باشد. این وبسایت در چند قسمت مختلف از صفحه ی اصلی به معرفی محصولات خاص خود میپردازد. محصولات جدید، محصولات تخفیف دار و ... در قسمت پایین وبسایت فضایی برای جذب افرادی که تازه با رادیو مثبت آشنا شده اند، وجود دارد. در این فضا ، به راحتی و با زدن یک کلیک، میتوانید قسمتی از یک کتاب صوتی را گوش کنید و برای خرید محصول از رادیو مثبت جذب شوید. قسمت فروشگاه این وبسایت، نیازمند دسته بندی بر حسب فیلترهای مختلف از جمله، موضوعی، بر حسب نویسنده، بر حسب گوینده و ... است. لینک واتس اپ و تلگرام پشتیبانی رادیو مثبت، در سایت قرار گرفت که کاربران به سادگی و از طریق هر بستری که راحت هستند، با پشتیبانی سایت ارتباط برقرار کنند. چالش سختی ثبت نام و ورود به سایت را به گونه ای حل کردیم که کاربر بتواند با کمک اکانت گوگل خود، تنها با دو کلیک، در سایت عضو شود.

قسمتی از درباره ما رادیو مثبت

سلام " ممکنه الان که شما در این صفحه هستید این سال تو ذهنتون باشه که رادیو مثبت دقیقا چیه و چه کار میکنه ؟ ما هم سعی میکنیم جواب قابل قبولی بدیم رادیو مثبت بیشتر یه ناشر کتابه که کتابهاش را به صورت صوتی منتشر میکنه و روی کیفیت صوتی شدن محصولات هم خیلی وسواس و دقت داریم و سعی میکنیم محصول خوب و قابل قبولی داشته باشیم ما در رادیو مثبت تمام محصولات را خودمون ترجمه میکنیم و سعی کردیم در موقع ترجمه و ویراستاری کتاب ها متن ها را روان تر و با قابلیت درک و فهم راحت ترجمه و ویرایش کنیم تا نسخه صوتی کتاب خیلی مفهوم و قابل درک باشه حتما برای شما هم پیش اومده که از مجموعه های دیگه صوتی استفاده کرده باشید و نفهمید چی میگه و یا باید خیلی دقت کنید تا متوجه مفهوم کتاب بشید اکثر این مشکل به خاطر ترجمه ضعیف متن اصلی کتاب ایجاد میشه و ما سعی میکنیم این موارد را در موقع ترجمه و ویراستاری بهش توجه کنیم"

مشخصات پروژه

خط تعداد خط کدنویسی شده
روز آماده سازی
روز ددلاین

مشخصات صفحات

صفحه تعداد صفحات
صفحه بخش اصلی
روز مدت طراحی

Tecnology

تکنولوژی های به کار رفته

HTML
CSS
BOOTSTRAP
JAVASCRIPT
JQUERY
PHP
hi

همین حالا ساخت سایت خود را شروع کنید!

برای شروع، کافی است فرم درخواست طراحی سایت ما را تکمیل کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

پیام از طریق واتساپ