استعلام قیمت
پروژه ها
آرتمن وب : طراحی سایت و قالب وردپرس

طراحی سایت خدماتی

30 تیر 1400 دسته بندی آموزش کسب و کار اینترنتی

وب سایت ها را میتوان به چهار دسته تقسیم کرد.

  • سایت های خدماتی
  • سایت فروشگاهی
  • سایت شرکتی
  • سایت شخصی

در این نوشته به بررسی نکاتی در مورد سایت های خدماتی میپردازیم. برای طراحی سایت خدماتی لازم است اطلاعاتی داشته باشیم تا بتوانیم یک سایت خدماتی مناسب داشته باشیم.

سایت خدماتی میتواند یک وبسایت برای ارائه خدمات نظافتی باشد . خدمات دیگری از جمله، ارائه خدمات پرداخت، ارائه خدمات مربوط به ماشین، تعمیر وسایل سرمایشی و گرمایشی، ارائه خدمات پزشکی، مشاوره ای  هم از جمله نمونه های سایت خدماتی هستند.

برای طراحی سایت خدماتی چه نکاتی را باید رعایت کنم؟

هر سایت بر اساس اصول خاصی باید طراحی شود. از هدف آن گرفته تا نوع خدمات یا محصولات، تا شخصیت مشتری و … در این قسمت ویژگی های یک سایت خدماتی خوب را بررسی میکنیم.

توجه به سئوی سایت خدماتی

هر سایتی نیازمند رعایت اصول سئو است. اصولی از جمله سرعت مناسب لود، طراحی رابط کاربری زیبا و جذاب، تجربه کاربری مناسب، گرافیک زیبا، متن های مفید و مناسب، و … باید رعایت شوند. لازم است اگر سایت شما بخش های مختلفی داشت و خدمات مختلفی را ارائه میداد، برای هر خدمات یک مقاله بنویسید.

شاید فکر کنید چون سایت شما مشتریان خاص خودش را دارد نیاز نیست که گوگل ما را بهتر بشناسد و مورد قبول او واقع شویم… باید بگویم که این تفکر ناقص است. در اصل هدف متخصصان از سئو، جلب توجه گوگل نیست! بلکه طراحی یک سایت جذاب و کاربر پسند است. گوگل وبسایت و معیاری است که شما میتوانید میزان کاربر پسند بودن سایتتان را با آن بسنجید.

اجازه دهید کمی بیشتر موضوع را برای شما باز کنیم. شما یک سایت خدمات آنلاین مشاوره ای دارید. که به اندازه کافی شناخته شده است و مشتریان با تایپ کردن اسم سایت شما وارد آن میشوند. خب یکی از اصول سئو طراحی کاربرپسند است… اگر کاربر با سایتتان راحت نباشد، کم کم خسته میشود و به سراغ رقبایتان میرود!!

میبینید؟ چه بخواهیم چه نخواهیم لازم است حداقل مقداری از اصول  سئو را رعایت کنیم.

وجود محتوا

وقتی کاربری در مورد یکی از موضوعات تخصصی شما جستجو میکند،گوگل سایت هایی را که در این زمینه محتوا تولید کرده اند، به او معرفی میکند. مسلما این سایت ها رقبای شما هستند که با تولید محتوا مخاطبان را برای اولین بار به وب سایت خودشان میکشانند. پس لازم است شما هم تولید محتوا انجام دهید تا رقبایتان جای شما را نگیرند. برای سفارش تولید محتوا در برای سایت های خدماتی، آرتمن وب در خدمت شماست.

 

 

در دسترس بود

سایت خدماتی

سایت خدماتی

ن خدمات نهایی

نه تنها در سایت های خدماتی، بلکه در تمام سایتها، هدف نهایی و آنچه که میخواهید به کاربر ارائه دهید، باید در دسترس باشند و کاربر به سادگی بتواند آنها را پیدا کند. چه پیدا کردن یک مشاور باشد چه پیدا کردن محصول یا مقاله…

صفحه تماس با ما


از انجایی که لازم است کاربر به شما پول بدهد، قطعا به دنبال میزان اعتبار شما میگردد. برای کاربر اعتماد ایجاد کنید، صفحه تماس با ما داشته باشید، صفحه درباره ما داشته باشید و در نهایت به کاربر اطمینان دهید که در صورت بروز هر گونه مشکلی پاسخگو خواهید بود.

چند نمونه سایت خدماتی

ممکن است در شناختن سایت های خدماتی دچار ابهام باشید. در این قسمت چند نمونه سایت خدماتی معرفی میشوند.


سایت ای استخدام

سایت رزومه ساز آنلاین جاب ویژن

سایت آموزشی میهن وردپرس

سایت رزرو هتل و سایت گردشگری جاباما

اگر سایت خدماتی دارید، شرکت آرتمن وب میتواند در سئو و تولید محتوای سایتتان به شما کمک کند. اگر هم مهارت خاصی دارید، میتوانید با طراحی سایت خدماتی به کسب و کارتان رونق بدهید. برای سفارش طراحی سایت با ما تماس بگیرید.

دیدگاه کاربران

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده

افزودن دیدگاه

اولین نفری باشید که برای “طراحی سایت خدماتی” دیدگاه وارد می کند

پیام از طریق واتساپ