طراحی سایت اصفهان + یک جلسه مشاوره‌ی‌ رایگان+ حداقل 6 ماه پشتیبانی رایگان

طراحی سایت با وردپرس در اصفهان و طراحی سایت با کد نویسی در اصفهان

About us

برایتان پیش آمده که بخواهید یک خرید اینترنتی انجام دهید ولی نگران تعهد فروشنده باشید؟ یا اینکه از بابت کیفیت کار مطمین نباشید؟ آرتمن وب، این نگرانی شما را درک میکند و فرآیند سفارش طراحی سایت و قرارداد را به صورت کاملا قانونی انجام داده و در نهایت، پس از اینکه متن قرارداد به تایید شما رسید، آن را به صورت مهر و امضا شده برای شما پست میکند.

شرکت طراحی سایت

about artman
.

steps of site design in isfahan

مراحل سفارش طراحی وب سایت در شرکت آرتمن وب برای شهروندان اصفهان

استعلام قیمت و ارسال نیازها

قیمت گذاری پروژه ها با توجه به نیاز سنجی و ليست امکانات ارسال شده برآورد میشود و تیم پشتیبانی آرتمن وب برای بهبود و انتخاب بهترین قابلیت ها در کسب و کارتان در کنارتان است

جلسات نیازسنجی و مشخص کردن جزییات پروژه

این مرحله شامل جلسات تعاملی شما با مشاوران فنی آرتمن است تا با توجه به امکانات مورد نظر شما و ملاحظات فنی کارشناسان ما، بهترین تصمیم برای شما گرفته شود.

پیاده سازی و تست پروژه

پیاده سازی پروژه طی چند فاز انجام می‌شود. فاز اول:طراحی UI/Ux ، فاز دوم پیاده سازی فرانت اند، فاز سوم: پیاده سازی بک اند. فاز چهارم: نصب افزونه های لازم و تست پروژه

تحویل پروژه و آموزش کار با سایت

این مرحله شامل تحویل پروژه و رفع مغایرت های احتمالی سفارش با وب سایت طراحی شده و دو جلسه‌ی آموزشی کار با سایت است.

طراحی سایت در چهارباغ اصفهان

طراحی سایت در چهارباغ اصفهان

چهارباغ اصفهان یکی از مناطق زیبا و معروف این شهر است. در این منطقه، کسب و کارهای زیادی مشغول فعالیت هستند که آرتمن وب میتواند برای تمام آنها وب سایت طراحی کند.

طراحی سایت خیابان فردوسی اصفهان

طراحی وب سایت در خیابان فردوسی اصفهان

خیابان فردوسی از خیابان های مشهور و تجاری اصفهان است. فروشگاهها و شرکت های این محدوده، میتوانند با سفارش طراحی سایت در اصفهان، به رونق کسب و کار خود کمک کنند.

طراحی سایت جلفای اصفهان

طراحی وب سایت در جلفای اصفهان

منطقه ی زیبای جلفا، با بافت سنتی و  زیبایی که دارد، از محله های جذاب اصفهان است. کسب و کارهای مستقر در این محدوده با سفارش طراحی سایت، میتوانند روی مدرن بودن خود تاکید کنند.

طراحی سایت در چهارراه نظرزاده اصفهان

طراحی سایت در چهارراه نظر اصفهان

چهار راه نظر اصفهان، یکی از مناطق تجاری اصفهان است. در این منطقه، فروشگاههای بسیاری در حال فعالیت هستند که میتوانند با سفارش طراحی سایت و فروش آنلاین، یک پله پیشرفت کنند.

Portfolio

برترین نمونه کارهای ما

رادیو مثبت

شرکتی خدماتی

رادیو مثبت

چاپخانه چاپ پاییز

شرکتی خدماتی

سایت روسوشاپ

فروشگاه

طراحی سایت روسوشاپ

هاستینگ هاستچی

شرکتی خدماتی

برای دیدن نمونه کارهای بیشتر کلیک کنید

Call to action

نیاز به طراحی سایت در اصفهان دارید؟

قطعا برای اینکه بتوانید بهترین نتیجه را از طراحی سایت اصفهان بگیرید، نیاز دارید تا وب‌سایت خود را به بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان سفارش دهید. برای سفارش طراحی وب‌سایت اصفهان توسط بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان کافیست شماره تماس خود را ارسال کنید تا مشاورین ما در سریع‌ترین زمان با شما تماس بگیرند. برای اینکه کسب و کار و شرکتتان بتواند پیشرفت کند، قطعا باید سایت داشته باشد. البته نکته ای که بهتر است به آن توجه کنید این است که : لزومی ندارد یک شرکت طراحی سایت حتما در اصفهان باشد تا بتوانید بهترین سایت را داشته باشید.

09393084871

09393084871

المان تزیینی
index

Types of websites

انواع سایت

آیا میدانستید که در طراحی سایت، نوع سایت و موضوع آن، برای ما بسیار مهم است؟ ما با توجه به موضوع سایت و زمینه فعالیت شما و پرسونای مخاطبان شما، رنگ و تم و سایر مشخصات سایتتان را مشخص میکنیم. سایت ها را به صورت غیر رسمی میتوان به چند دسته تقسیم کرد. این دسته بندی بر اساس کارکرد آنها انجام میشود. سایت های فروشگاهی-سایت های شرکتی-سایت های خدماتی-سایر سایتها. در طراحی هر کدام از این دسته ها لازم است نکات جداگانه ای مد نظر قرار گیرد. آرتمن وب میتواند هر نوع سایتی را برای طراحی کند

1.

طراحی سایت خدماتی در اصفهان

برای طراحی سایت شرکتی لازم است هویت سازمانی آن شرکت مورد توجه قرار گیرد و به این نکته توجه شود که ممکن است کارکنان شرکت از مهمترین و بیشترین کاربران آن باشند. اتوماسیون اداری، قسمت ورود پرسنل، طرح ها و پروژه هاو… از قسمتهای لازم در طراحی سایت شرکتی هستند.

3.

طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان

این روزها، اقبال عمومی به سایت‌های فروشگاهی، از گذشته بیشتر شده است.

به همین دلیل، افراد بیشتری به تاسیس فروشگاه اینترنتی و سایت فروشگاهی روی آورده اند. یکی از نکات مهم، این است که سایت شما بهتر از رقبا باشد چون فضا در این حوزه، به شدت رقابتی است.

2.

طراحی سایت خدماتی در اصفهان

از جمله سایتهای خدماتی میتوان به سایت های ارائه خدمات تاسیساتی ساختمانی، سایت های ارائه خدمات سئو یا خدمات ترجمه  و… اشاره کرد. 

سایت هایی مانند مشاوره املاک و وکالت نیز جزو سایت های خدماتی هستند.

4.

طراحی سایر سایت‌ها در اصفهان

سایت‌های خبری، شخصی، وبلاگی و … از دیگر انواع سایت هستند. طراحی هر کدام از این سایت‌ها ملاحظات خودش را دارد و با توجه به هدف کارفرما و پرسونای مخاطبان، جزییات آن مشخص میشود.

تصویر تزیینی

what kind of website?

پکیج‌های قیمتی طراحی سایت در اصفهان

قیمت طراحی سایت در اصفهان، به موارد زیادی بستگی دارد. شرکت‌های مختلف طراحی سایت در اصفهان، قیمت های متفاوتی دارند. از جمله عوامل موثر بر قیمت طراحی سایت، می‌توان به این موارد اشاره کرد: 1- امکانات مورد نظر کارفرما-2-بازه‌ی زمانی که کارفرما در نظر دارد تا سایت را تحویل بگیرد. 3- شرایط پرداخت اقساط و … 

آرتمن وب، برای شهروندان اصفهانی پکیج های قیمتی متفاوتی را در نظر گرفته که شما می‌توانید با توجه به شرایط کسب و کارتان، یکی از این پکیج‌ها را انتخاب کنید.

پکیج بامبو

خرید قالب و نصب آن
ایمن سازی
بهینه سازی کدها
ویدئو آموزشی کار با سایت
6 ماه پشتیبانی رایگان
پیاده سازی سایت با استفاده از پلتفرم ویژه ی آرتمن وب

پکیج برنزی

خرید قالب
نصب قالب
ایمن سازی سایت
بهینه سازی کدهای سایت
ویدئو آموزشی کار با سایت
یک سال پشتیبانی رایگان
سفارشی سازی با المنتور
درج اطلاعات وب سایت

پکیج نقره ای

خرید قالب
درج 10 محصول در سایت
بهینه سازی
ایمن سازی
ویدئو آموزشی
اتصال درگاه پرداخت
اتصال سامانه SMS
اتصال فاکتورساز
پشتیبانی یک ساله رایگان

پکیج طلایی

طراحی اختصاصی قالب
طراحی اختصاصی UI/UX
کدنویسی استاندارد
نسخه موبایل
سازگاری با المنتور
سازگاری با ووکامرس
سرعت لود بالا
اتصال درگاه پرداخت
اتصال سامانه SMS
اتصال فاکتورساز
پشتیبانی یک ساله رایگان

The importance of the website

اهمیت داشتن وب سایت برای کسب و کارهای اصفهانی

شاید پیش خودتان فکر کنید چه لزومی دارد من سایت داشته باشم؟ وبسایت به شما این امکان را میدهد که کسب و کارتان را گسترش دهید، سفارشات دریافتی را سازماندهی کنید، به فروشگاهتان اعتبار ببخشید و … از آنجایی که جامعه به سمت اینترنت و خرید الکترونیکی پیش می‌رود، لازم است شما هم از این قافله عقب نمانید. شرکت آرتمن وب با بیش از ده سال تجربه در زمینه طراحی و ساخت وبسایت برای کسب و کارها، در خدمت شماست. اگر میخواهید یک شعبه اینترنتی 24 ساعته و به روز از کسب و کارتان داشته باشید، با ما تماس بگیرید.

isfahan top businesses

استارت آپ های اصفهان

استارت اپ ها نماد خلاقیت و پویایی یک شهر هستند. در این قسمت، استارت اپ های موفق اصفهان را با هم میشناسیم. پیشنهاد میشود، با هدف حمایت از استارت اپ ها و آشنایی با فعالیت های آنها، حتما از این سایت ها بازدید فرماید.

طراحی سایت سلوا در اصفهان

سلوا در سال 1395 فعالیت خود را در زمینه تولید، تامین و توزیع محصولات سالم آغاز کرد. از سایت سلوا دیدن کنید و اگر مایل بودید از محصولات آنها خرید کنید.

طراحی سایت رزرواسیون در اصفهان

سامانه رزرواسیون مهر به عنوان یکی از قدیمی ترین سامانه های رزرو هتل داخلی از سال 1386 در این حوزه فعالیت می کند و امروزه تحت مالکیت شرکت دانش بنیان سفر گستر مهر اسپادانا است.

طراحی سایت آموزشی در اصفهان
کدآموز یک کمپ آموزش مهارت و انتقال تجربه در حوزه برنامه نویسی است که در جهت ارتقای شغلی کاراموزان خود و از طرفی استخدام هوشمندانه فعال است.
طراحی سایت شبکه احتماعی در اصفهان

ویسگون یکی از شبکه های اجتماعی موفق ایرانی در زمینه به اشتراک گذاری عکس و ویدئو است.

طراحی سایت صرافی در اصفهان

این مجموعه با هدف ارائه خدمات پرداخت های الکترونیک ارزی و بین‌المللی کاربران ایرانی در سریع‌ترین زمان ممکن ایجاد شده است.

سایت پویش پیشتازی در اصفهان

پویش پیشتازی به عنوان مرجع توانمندسازی نیروی انسانی جوان با محوریت توسعه مفهوم فعالیت‌های داوطلبانه اقتصادی از شهریور ماه 1398 فعالیت خود را در اصفهان آغاز نموده است.

FAQ

سوالات متداول

هزینه ی طراحی سایت در اصفهان، با توجه به شرایط سفارش، زمان تحویل، امکانات مورد نیاز و … تعیین میشود. ولی کمترین هزینه مبلغ 860 هزار تومان است. 

داشتن وب سایت برای هر کسب و کاری ضروری است. فیلتر شدن شبکه های اجتماعی، و علاقه شهروندان اصفهانی به جستجو و خرید آنلاین، از جمله دلایلی است که ثابت میکند، کسب و کارهای اصفهانی برای پیشرفت خود باید سایت طراحی کنند.

کمترین هزینه ی طراحی سایت در اصفهان، توسط شرکت آرتمن وب، مبلغ 860 هزار تومان است. سرمایه گذاری با این مبلغ کم، روی یک کسب و کار، واقعا مبلغ مناسبی است و ارزش ریسک را دارد. البته ریسکی که احتمال موفق شدنش بیشتر است.

بیش از 90 درصد مشتریان آرتمن وب، خارج از محدوده ی شهر و استان بوده اند. این امر ثابت میکند که برای طراحی یک سایت موفق، نیاز به جلسات فیزیکی نیست.

بله قطعا! پشتیبانی رایگان ما بر حسب پلن های طراحی سایت از 6 ماه تا یک سال متفاوت است. پس از این دوره نیز میتوانید با پرداخت یک مبلغ جزیی، دوره ی پشتیانی سایت خود را  تمدید نمایید.

شما حق دارید… این روزها اعتماد کردن کار سختیست…ولی چهار نکته وجود دارد:

1- 90 درصد سفارشات و درآمدهای آرتمن وب، پروژه های برون استانی هستند.

2- اگر مایل بودید، جلسات معارفه و پیش سفارش و … به صورت تصویری برگزار می‌شود تا شما با فضای شرکت آشنا شوید.

3- آدرس، شماره تماس و راه‌های ارتباطی ما مشخص هستند و پاسخگوی شما خواهیم بود.

4-قرارداد شما، به صورت مهر و امضا شده و با امضای مدیر شرکت برای شما ارسال می‌شود.

آدرس ما

اهواز خیابان آزادگان (24متری) بین وکیلی و جویلی ساختمان احمدی- طبقه 4 پلاک 7

تماس با ما

0939308487

تذکر: با توجه به بیماری کرونا، خواهش‌مندیم، قبل از مراجعه‌ی حضوری، با شماره تماس های موجود، هماهنگ فرمایید.

.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به آرتمن وب می باشد و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.