About us

درباره ما

جهت سفارش طراحی سایت در شیراز و یک جلسه مشاوره رایگان در زمینه طراحی سایت در شیراز با ما تماس بگیرید. آرتمن وب، با بیش از 10 سال تجربه ی تخصصی در زمینه طراحی سایت، در خدمت شماست.

شرکت طراحی سایت

about artman
.

steps of site design in isfahan

مراحل سفارش طراحی سایت در شرکت آرتمن وب برای شهروندان شیراز

استعلام قیمت و ارسال نیازها

قیمت گذاری پروژه ها با توجه به نیاز سنجی و ليست امکانات ارسال شده برآورد میشود و تیم پشتیبانی آرتمن وب برای بهبود و انتخاب بهترین قابلیت ها در کسب و کارتان در کنارتان است

جلسات نیازسنجی و مشخص کردن جزییات پروژه

این مرحله شامل جلسات تعاملی شما با مشاوران فنی آرتمن است تا با توجه به امکانات مورد نظر شما و ملاحظات فنی کارشناسان ما، بهترین تصمیم برای شما گرفته شود.

پیاده سازی و تست پروژه

پیاده سازی پروژه طی چند فاز انجام می‌شود. فاز اول:طراحی UI/Ux ، فاز دوم پیاده سازی فرانت اند، فاز سوم: پیاده سازی بک اند. فاز چهارم: نصب افزونه های لازم و تست پروژه

تحویل پروژه و آموزش کار با سایت

این مرحله شامل تحویل پروژه و رفع مغایرت های احتمالی سفارش با وب سایت طراحی شده و دو جلسه‌ی آموزشی کار با سایت است.

طراحی سایت برای منطقه پارامونت شیراز

طراحی سایت در پارامونت شیراز

پارامونت شیراز، فروشگاه‌ها و مرکز خریدهای زیادی دارد که می‌توانند با سفارش طراحی سایت فروشگاهی، فروش اینرنتی را تجربه کنند. آرتمن‌وب برای فروشگاه‌های زیادی سایت طراحی کرده است. چرا شما جزو آنها نباشید؟

طراحی سایت در معالی آباد شیراز

معالی آباد که به مالی آباد هم معروف است یکی از محله‌های زیبا و خوش آب‌وهوای شیراز است. آرتمن‌وب، با طراحی سایت برای شرکت‌ها و کسب‌وکارهای مستقر در این منطقه، به الکترونیکی شدن تجارتشان کمک می‌کند.

طراحی سایت در قصردشت شیراز

طراحی سایت در قصردشت شیراز

قصردشت بخاطر باغ‌های زیبایی که دارد، یکی از زیباترین محله‌های شیراز است. کسب‌و‌کارها و شرکت‌های مستقر در قصر دشت می‌توانند با سفارش طراحی سایت در این مناطق، به کسب و کار خو رونق بدهند.

طراحی سایت در خیابان ستارخان

طراحی سایت در ستارخان

خیابان ستارخان شیراز از مناطق معروف شیراز است و فروشگاه‌ها و کسب‌و‌کارهای زیادی در آنجا فعال هستند. اگر در این منطقه کسب و کار دارید، با سفارش طراحی سایت، می‌توانید به کسب‌وکارتان رونق بدهید.

Portfolio

برترین نمونه کارهای ما

رادیو مثبت

شرکتی خدماتی

سایت رادیومثبت

چاپخانه چاپ پاییز

شرکتی خدماتی

سایت فروشگاهی روسوشاپ

فروشگاه

طراحی سایت روسوشاپ

هاستینگ هاستچی

شرکتی خدماتی

برای دیدن نمونه کارهای بیشتر کلیک کنید

Call to action

نیاز به طراحی سایت در شیراز دارید؟

قطعا برای اینکه بتوانید بهترین نتیجه را از طراحی سایت شیراز بگیرید، نیاز دارید تا وب‌سایت خود را به بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان سفارش دهید. برای سفارش طراحی وب‌سایت اصفهان توسط بهترین شرکت طراحی سایت در شیراز کافیست شماره تماس خود را ارسال کنید تا مشاورین ما در سریع‌ترین زمان با شما تماس بگیرند. برای اینکه کسب و کار و شرکتتان بتواند پیشرفت کند، قطعا باید سایت داشته باشد. البته نکته ای که بهتر است به آن توجه کنید این است که : لزومی ندارد یک شرکت طراحی سایت حتما در شیراز باشد تا بتوانید بهترین سایت را داشته باشید.

09393084871

09393084871

المان تزیینی
index

Types of websites

انواع سایت

آیا میدانستید که در طراحی سایت، نوع سایت و موضوع آن، برای ما بسیار مهم است؟ ما با توجه به موضوع سایت و زمینه فعالیت شما و پرسونای مخاطبان شما، رنگ و تم و سایر مشخصات سایتتان را مشخص میکنیم. سایت ها را به صورت غیر رسمی میتوان به چند دسته تقسیم کرد. این دسته بندی بر اساس کارکرد آنها انجام میشود. سایت های فروشگاهی-سایت های شرکتی-سایت های خدماتی-سایر سایتها. در طراحی هر کدام از این دسته ها لازم است نکات جداگانه ای مد نظر قرار گیرد. آرتمن وب میتواند هر نوع سایتی را برای طراحی کند

1.

طراحی سایت خدماتی در شیراز

برای طراحی سایت شرکتی لازم است هویت سازمانی آن شرکت مورد توجه قرار گیرد و به این نکته توجه شود که ممکن است کارکنان شرکت از مهمترین و بیشترین کاربران آن باشند. اتوماسیون اداری، قسمت ورود پرسنل، طرح ها و پروژه هاو… از قسمتهای لازم در طراحی سایت شرکتی هستند.

3.

طراحی سایت فروشگاهی در شیراز

این روزها، اقبال عمومی به سایت‌های فروشگاهی، از گذشته بیشتر شده است.

به همین دلیل، افراد بیشتری به تاسیس فروشگاه اینترنتی و سایت فروشگاهی روی آورده اند. یکی از نکات مهم، این است که سایت شما بهتر از رقبا باشد چون فضا در این حوزه، به شدت رقابتی است.

2.

طراحی سایت شرکتی در شیراز

از جمله سایتهای خدماتی میتوان به سایت های ارائه خدمات تاسیساتی ساختمانی، سایت های ارائه خدمات سئو یا خدمات ترجمه  و… اشاره کرد. 

سایت هایی مانند مشاوره املاک و وکالت نیز جزو سایت های خدماتی هستند.

4.

طراحی سایر سایت‌ها در شیراز

سایت‌های خبری، شخصی، وبلاگی و … از دیگر انواع سایت هستند. طراحی هر کدام از این سایت‌ها ملاحظات خودش را دارد و با توجه به هدف کارفرما و پرسونای مخاطبان، جزییات آن مشخص میشود.

تصویر تزیینی

what kind of website?

چه نوع وبسایتی راه اندازی کنم؟

از نظر تکنولوژی طراحی می‌توان وب سایت ها را به دو دسته تقسیم کرد. 1- سایت وردپرسی 2- سایت غیر وردپرسی یا اختصاصی… البته بجز وردپرس، ابزارهای دیگری هم برای طراحی سایت وجود دارد مانند جوملا، دروپال و … ولی وردپرس آنقدر قوی عمل کرده که نمی‌توان جوملا و دروپال را به عنوان دسته‌های رقیب آن شناخت…

پکیج بامبو

خرید قالب و نصب آن
ایمن سازی
بهینه سازی کدها
ویدئو آموزشی کار با سایت
6 ماه پشتیبانی رایگان
پیاده سازی سایت با استفاده از پلتفرم ویژه ی آرتمن وب

پکیج برنزی

خرید قالب
نصب قالب
ایمن سازی سایت
بهینه سازی کدهای سایت
ویدئو آموزشی کار با سایت
یک سال پشتیبانی رایگان
سفارشی سازی با المنتور
درج اطلاعات وب سایت

پکیج نقره ای

خرید قالب
درج 10 محصول در سایت
بهینه سازی
ایمن سازی
ویدئو آموزشی
اتصال درگاه پرداخت
اتصال سامانه SMS
اتصال فاکتورساز
پشتیبانی یک ساله رایگان

پکیج طلایی

طراحی اختصاصی قالب
طراحی اختصاصی UI/UX
کدنویسی استاندارد
نسخه موبایل
سازگاری با المنتور
سازگاری با ووکامرس
سرعت لود بالا
اتصال درگاه پرداخت
اتصال سامانه SMS
اتصال فاکتورساز
پشتیبانی یک ساله رایگان

The importance of the website

اهمیت داشتن وبسایت

شاید پیش خودتان فکر کنید چه لزومی دارد من سایت داشته باشم؟ وبسایت به شما این امکان را میدهد که کسب و کارتان را گسترش دهید، سفارشات دریافتی را سازماندهی کنید، به فروشگاهتان اعتبار ببخشید و … از آنجایی که جامعه به سمت اینترنت و خرید الکترونیکی پیش میرود، لازم است شما هم از این قافله عقب نمانید. شرکت آرتمن وب با بیش از ده سال تجربه در زمینه طراحی و ساخت وبسایت برای کسب و کارها، در خدمت شماست. اگر میخواهید یک فروشگاه اینترنتی 24 ساعته و به روز داشته باشید، با ما تماس بگیرید.

isfahan top businesses

استارت آپ‌های برتر شیراز که با سفارش طراحی وب سایت در شیراز پیشرفت کرده اند.

در این قسمت به معرفی استارت اپ‌هایی میپردازیم که در شهر شیراز متولد شده اند و از طریق سفارش طراحی سایت در شهر شیراز، به معرفی خود و ارائه خدمات می‌پردازند.

سایت درج آگهی رایگان کافه نیاز در زمینه درج و ثبت آگهی فعالیت میکنه اما تولید کننده محتوا در زمینه خودرو، تکنولوژی، ویدیو(موفقیت، خودرو، تکنولوژی، ورزشی) ، پادکست صوتی، کسب و کار اینترنتی، آموزش، تبلیغات و … صفحه اول گوگل و بعضاً لینک اول گوگل است.

طراحی سایت شرکتی در شیراز

شرکت سپهرپارس تولید کننده ی سنسور ها و دیتالاگرهای صنعتی در شهر شیراز است.از آذر ماه سال ۱۳۹۷، با کسب عنوان تیم منتخب دررویداد انرژی استان فارس، فعالیت خود را در زمینه ساخت سفارشی تجهیزات ابزار دقیق در پارک علم و فناوری استان فارس، ساختمان نفت و گاز آغاز کرد

استارتاپ آنی پال یک شبکه اجتماعی تجاری است که به هر کسب و کار یا هر فرد دارای مهارت و تخصص یک فضای اختصاصی با قابلیت های متنوع برای معرفی و ارائه خدمات و محصولاتش را اختصاص می دهد . پس می تواند تولید محتوا نموده و آن را به اشتراک بگذارد . 

وب سایت مامان بافت(مامان باف) یک مرکز از تولید به مصرف است و با بهره گیری از دانش و تکنولوژی های روز و در اختیار داشتن تیم طراحی توانا و خلاق و تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته و همچنین بهره مندی از کارکنانی توانمند و متعهد فعالیت خود را در شهر صدرا واقع در شیراز آغاز کرد.

طراحی سایت تکنولوژی در شیراز

مجموعه ی تکتاز تشکیل شده از گروهی در شاخه های : نرم افزار – سخت افزار – شبکه – طراحی وب که علامت تجاری با نام تکتاز نیز ثبت گردیده و در حال حاظر فعالیت تکتاز از شیراز شروع شده و به زودی به شهرهای ایران خدمات رسانی خواهد کرد.

طراحی سایت پزشکی در شیراز

نرم افزار مدیریت مطب و کلینیک همیارطب نرم افزاری است که بصورت اختصاصی جهت نوبت دهی یک مطب ، درمانگاه یا کلینیک ، دندانپزشکی ، چشم پزشکی ،اطفال ، تغذیه و حتی طب سنتی طراحی شده است. این محصول در پاییز سال ۱۳۹۴ پس از بررسی و آنالیز چندین مطب و درمانگاه پزشکان مختلف و مطابق آخرین نیاز های پزشکان و کلینیک ها طراحی شده است.

FAQ

سوالات متداول

هزینه ی طراحی سایت در شیراز، با توجه به شرایط سفارش، زمان تحویل، امکانات مورد نیاز و … تعیین میشود. ولی کمترین هزینه مبلغ 860 هزار تومان است. 

داشتن وب سایت برای هر کسب و کاری ضروری است. فیلتر شدن شبکه های اجتماعی، و علاقه شهروندان شیراز به جستجو و خرید آنلاین، از جمله دلایلی است که ثابت میکند، کسب و کارهای شیراز برای پیشرفت خود باید سایت طراحی کنند.

کمترین هزینه ی طراحی سایت در شیراز، توسط شرکت آرتمن وب، مبلغ 860 هزار تومان است. سرمایه گذاری با این مبلغ کم، روی یک کسب و کار، واقعا مبلغ مناسبی است و ارزش ریسک را دارد. البته ریسکی که احتمال موفق شدنش بیشتر است.

بیش از 90 درصد مشتریان آرتمن وب، خارج از محدوده ی شهر و استان بوده اند. این امر ثابت میکند که برای طراحی یک سایت موفق، نیاز به جلسات فیزیکی نیست.

بله قطعا! پشتیبانی رایگان ما بر حسب پلن های طراحی سایت از 6 ماه تا یک سال متفاوت است. پس از این دوره نیز میتوانید با پرداخت یک مبلغ جزیی، دوره ی پشتیانی سایت خود را  تمدید نمایید.

آدرس ما

اهواز خیابان آزادگان (24متری) بین وکیلی و جویلی ساختمان احمدی- طبقه 4 پلاک 7

تماس با ما

0939308487

تذکر: با توجه به بیماری کرونا، خواهش‌مندیم، قبل از مراجعه‌ی حضوری، با شماره تماس های موجود، هماهنگ فرمایید.

.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به آرتمن وب می باشد و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.