طراحی سایت در تبریز + مشاوره‌ی رایگان

طراحی سایت با وردپرس در تبریز و طراحی سایت با کد نویسی در تبریز

About us

درباره ما

ساکن شهر تبریز هستید و می‌خواهید برای شرکت یا کسب و کارتان سایت طراحی کنید؟ پکیج ویژه‌ی آرتمن وب برای هموطنان تبریزی را از دست ندهید…
یک جلسه مشاوره‌ی رایگان، همراه با جلسات معارفه تصویری در فضای شرکت همراه با امضا و ارسال قراداد مد نظر شما از طریق پست.

شرکت طراحی سایت

about artman
.

steps of site design in tabriz

مراحل سفارش طراحی سایت در شرکت آرتمن وب برای شهروندان عزیز تبریز

استعلام قیمت و ارسال نیازها

قیمت گذاری پروژه ها با توجه به نیاز سنجی و ليست امکانات ارسال شده برآورد میشود و تیم پشتیبانی آرتمن وب برای بهبود و انتخاب بهترین قابلیت ها در کسب و کارتان در کنارتان است

جلسات نیازسنجی و مشخص کردن جزییات پروژه

این مرحله شامل جلسات تعاملی شما با مشاوران فنی آرتمن است تا با توجه به امکانات مورد نظر شما و ملاحظات فنی کارشناسان ما، بهترین تصمیم برای شما گرفته شود.

پیاده سازی و تست پروژه

پیاده سازی پروژه طی چند فاز انجام می‌شود. فاز اول:طراحی UI/Ux ، فاز دوم پیاده سازی فرانت اند، فاز سوم: پیاده سازی بک اند. فاز چهارم: نصب افزونه های لازم و تست پروژه

تحویل پروژه و آموزش کار با سایت

این مرحله شامل تحویل پروژه و رفع مغایرت های احتمالی سفارش با وب سایت طراحی شده و دو جلسه‌ی آموزشی کار با سایت است.

طراحی سایت در ولیعصر تبریز

طراحی سایت در محله ولیعصر تبریز

محله ولیعصر تبریز یکی از گرانترین و با کیفیت ترین محلات این شهر است که کسب وکارهای مختلفی را در خود جای داده است. اگر در ولیعصر تبریز کار میکنید، با سفارش طراحی سایت برای کسب وکار خود، می توانید آن را توسعه دهید.

طراحی سایت در ائل گلی تبریز

طراحی سایت در محله ائل گلی تبریز

آب و هوای عالی منطقه ی ائل گلی، آن را تبدیل به یکی از بهترین محله های این شهر کرده است. در ائل گلی فروشگاههای زیادی وجود دارد. این فروشگاهها میتوانند با سفارش طراحی سایت در تبریز به کسب و کار خود رونق دهند.

طراحی سایت در زغفرانیه تبریز

شهرک زعفرانیه تبریز یکی از شهرک‌های جنوب شرق تبریز است که با این مناطق همسایه است: دانشگاه تبریز و بلوار ۲۹ بهمن،  کوی فرهنگیان ، ایل گلی، رجایی شهر و  کوی میرداماد و اتوبان شهید کسایی. شرکت ها و فروشگاههای این ناحیه، میتوانند با سفارش طراحی سایت، کسب و کار خود را گسترش دهند.

طراحی سایت در شهرک یاخچیان تبریز

طراحی سایت در محله شخید یاخچیان تبریز

این محله در شرق تبریز است و کسب وکارهای زیادی را در خود جای داده است. شرکت‌ها، فروشگاه‌ها و سازمان‌های زیادی در شهرک شهید یاخچیان مستقر هستند که می‌تواننند با سفارش طراحی سایت در تبریز، به کسب و کار خود رونق بدهند.

Portfolio

برترین نمونه کارهای ما

رادیو مثبت

شرکتی خدماتی

سایت رادیومثبت

چاپخانه چاپ پاییز

شرکتی خدماتی

سایت روسوشاپ

فروشگاه

طراحی سایت روسوشاپ

هاستینگ هاستچی

شرکتی خدماتی

برای دیدن نمونه کارهای بیشتر کلیک کنید

Call to action

نیاز به طراحی سایت در تبریز دارید؟

قطعا برای اینکه بتوانید بهترین نتیجه را از طراحی سایت تبریز بگیرید، نیاز دارید تا وب‌سایت خود را به بهترین شرکت طراحی سایت در تبریز سفارش تبریز توسط بهترین شرکت طراحی سایت در تبریز کافیست شماره تماس خود را ارسال کنید تا مشاورین ما در سریع‌ترین زمان با شما تماس بگیرند. برای اینکه کسب و کار و شرکتتان بتواند پیشرفت کند، قطعا باید سایت داشته باشد. البته نکته ای که بهتر است به آن توجه کنید این است که : لزومی ندارد یک شرکت طراحی سایت حتما در تبریز باشد تا بتوانید بهترین سایت را داشته باشید.

09393084871

09393084871

المان تزیینی
index

Types of websites

انواع سایت

آیا میدانستید که در طراحی سایت، نوع سایت و موضوع آن، برای ما بسیار مهم است؟ ما با توجه به موضوع سایت و زمینه فعالیت شما و پرسونای مخاطبان شما، رنگ و تم و سایر مشخصات سایتتان را مشخص میکنیم. سایت ها را به صورت غیر رسمی میتوان به چند دسته تقسیم کرد. این دسته بندی بر اساس کارکرد آنها انجام میشود. سایت های فروشگاهی-سایت های شرکتی-سایت های خدماتی-سایر سایتها. در طراحی هر کدام از این دسته ها لازم است نکات جداگانه ای مد نظر قرار گیرد. آرتمن وب میتواند هر نوع سایتی را برای طراحی کند

1.

طراحی سایت خدماتی در تبریز

برای طراحی سایت شرکتی لازم است هویت سازمانی آن شرکت مورد توجه قرار گیرد و به این نکته توجه شود که ممکن است کارکنان شرکت از مهمترین و بیشترین کاربران آن باشند. اتوماسیون اداری، قسمت ورود پرسنل، طرح ها و پروژه هاو… از قسمتهای لازم در طراحی سایت شرکتی هستند.

3.

طراحی سایت فروشگاهی در تبریز

این روزها، اقبال عمومی به سایت‌های فروشگاهی، از گذشته بیشتر شده است.

به همین دلیل، افراد بیشتری به تاسیس فروشگاه اینترنتی و سایت فروشگاهی روی آورده اند. یکی از نکات مهم، این است که سایت شما بهتر از رقبا باشد چون فضا در این حوزه، به شدت رقابتی است.

2.

طراحی سایت خدماتی در تبریز

از جمله سایتهای خدماتی میتوان به سایت های ارائه خدمات تاسیساتی ساختمانی، سایت های ارائه خدمات سئو یا خدمات ترجمه  و… اشاره کرد. 

سایت هایی مانند مشاوره املاک و وکالت نیز جزو سایت های خدماتی هستند.

4.

طراحی سایر سایت‌ها در تبریز

سایت‌های خبری، شخصی، وبلاگی و … از دیگر انواع سایت هستند. طراحی هر کدام از این سایت‌ها ملاحظات خودش را دارد و با توجه به هدف کارفرما و پرسونای مخاطبان، جزییات آن مشخص میشود.

تصویر تزیینی

what kind of website?

انواع پکیج های قیمتی طراحی سایت آرتمن وب برای شهرواندان تبریز

ما در آرتمن وب، برای تمام سلیقه‌ها و بودجه‌ها، سایت طراحی می‌کنیم. پکیج‌های قیمتی طراحی سایت آرتمن وب برای شما به شرح زیر است.

پکیج بامبو

خرید قالب و نصب آن
ایمن سازی
بهینه سازی کدها
ویدئو آموزشی کار با سایت
6 ماه پشتیبانی رایگان
پیاده سازی سایت با استفاده از پلتفرم ویژه ی آرتمن وب

پکیج برنزی

خرید قالب
نصب قالب
ایمن سازی سایت
بهینه سازی کدهای سایت
ویدئو آموزشی کار با سایت
یک سال پشتیبانی رایگان
سفارشی سازی با المنتور
درج اطلاعات وب سایت

پکیج نقره ای

خرید قالب
درج 10 محصول در سایت
بهینه سازی
ایمن سازی
ویدئو آموزشی
اتصال درگاه پرداخت
اتصال سامانه SMS
اتصال فاکتورساز
پشتیبانی یک ساله رایگان

پکیج طلایی

طراحی اختصاصی قالب
طراحی اختصاصی UI/UX
کدنویسی استاندارد
نسخه موبایل
سازگاری با المنتور
سازگاری با ووکامرس
سرعت لود بالا
اتصال درگاه پرداخت
اتصال سامانه SMS
اتصال فاکتورساز
پشتیبانی یک ساله رایگان

The importance of the website

اهمیت داشتن وبسایت

شاید پیش خودتان فکر کنید چه لزومی دارد من سایت داشته باشم؟ وبسایت به شما این امکان را میدهد که کسب و کارتان را گسترش دهید، سفارشات دریافتی را سازماندهی کنید، به فروشگاهتان اعتبار ببخشید و … از آنجایی که جامعه به سمت اینترنت و خرید الکترونیکی پیش میرود، لازم است شما هم از این قافله عقب نمانید. شرکت آرتمن وب با بیش از ده سال تجربه در زمینه طراحی و ساخت وبسایت برای کسب و کارها، در خدمت شماست. اگر میخواهید یک فروشگاه اینترنتی 24 ساعته و به روز داشته باشید، با ما تماس بگیرید.

tabriz top businesses

استارت‌آپ های تبریزی

استارت اپ ها نماد خلاقیت و تلاش جوانان یک شهر هستند. آرتمن وب با هدف معرفی و حمایت از استارت اپ های تبریز، در این قسمت به معرفی تعدادی از این عزیزان پرداخته است.

 ویرالینک

 یک پلتفرم ابری اینترنت اشیاست که میتوان جهت جمع آوری پردازش و مصور سازی داده ها و همچنین تدوین سناریو های گرافیکی از طریق زنجیره قواعد راه اندازی شده تا برای فعالان اینترنت اشیا راه رسیدن به محصول مبتنی بر فناوری ابری را کاهش دهد.

طراحی سایت فروشگاهی در تبریز

ریما ریچی

ریما ریچی با مدیریت آقای حمید نیک رفتار از سال 1385 در فضای سنتی فعالیت دارد و در سالهای اخیر فعالیت خود را در فضای مجازی آغاز نموده است. خدمات ما شامل فروش انواع پوشاک، کیف و کفش مردانه، زنانه و بچه گانه می باشد.

دیتاجو

دیتاجو با هدف کمک به جستجو، برای کاربران ساخته شده. در دیتاجو، جمله ای مثل :”پیدا نشد”وجود ندارد. از این استارت اپ موفق و جالب، دیدن کنید.

طراحی سایت فروشگاهی در تبریز

قرآن استور 

یک فروشگاه اینترنتی قرآن کریم و محصولات قرآنی است. این فروشگاه آنلاین قرآن به منظور فراهم نمودن امکان بررسی، انتخاب و خرید قرآن و محصولات قرآنی فعالیت می کند.

آرتا لجستیک 

با هدف تسهیل حمل و نقل از تبریز به سایر نقاط ایران و جهان، طراحی شد. آرتا لجستیک حمل بار را به کشورهایی از جمله ترکیه، بلغارستان ، رومانی ، مجارستان ، آلمان ، گرجستان، آذربایجان، ارمنستان و عراق انجام می‌دهد.

اینبو 

با هدف کمک به مدیران پیج های اینستاگرام ساخته شد. اینبو فعالیت هایی مانند افزایش فالور و … را انجام میدهد. فعالیت های اینبو در راستای جذب مخاطب هدفمند است.

FAQ

سوالات متداول

هزینه ی طراحی سایت در تبریز، با توجه به شرایط سفارش، زمان تحویل، امکانات مورد نیاز و … تعیین میشود. ولی کمترین هزینه مبلغ 860 هزار تومان است. 

داشتن وب سایت برای هر کسب و کاری ضروری است. فیلتر شدن شبکه های اجتماعی، و علاقه شهروندان تبریزی به جستجو و خرید آنلاین، از جمله دلایلی است که ثابت میکند، کسب و کارهای تبریزی برای پیشرفت خود باید سایت طراحی کنند.

کمترین هزینه ی طراحی سایت در اصفهان، توسط شرکت آرتمن وب، مبلغ 860 هزار تومان است. سرمایه گذاری با این مبلغ کم، روی یک کسب و کار، واقعا مبلغ مناسبی است و ارزش ریسک را دارد. البته ریسکی که احتمال موفق شدنش بیشتر است.

بیش از 90 درصد مشتریان آرتمن وب، خارج از محدوده ی شهر و استان بوده اند. این امر ثابت میکند که برای طراحی یک سایت موفق، نیاز به جلسات فیزیکی نیست.

بله قطعا! پشتیبانی رایگان ما بر حسب پلن های طراحی سایت از 6 ماه تا یک سال متفاوت است. پس از این دوره نیز میتوانید با پرداخت یک مبلغ جزیی، دوره ی پشتیانی سایت خود را  تمدید نمایید.

آدرس ما

اهواز خیابان آزادگان (24متری) بین وکیلی و جویلی ساختمان احمدی- طبقه 4 پلاک 7

تماس با ما

0939308487

تذکر: با توجه به بیماری کرونا، خواهش‌مندیم، قبل از مراجعه‌ی حضوری، با شماره تماس های موجود، هماهنگ فرمایید.

.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به آرتمن وب می باشد و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.