استعلام قیمت
پروژه ها
آرتمن وب : طراحی سایت و قالب وردپرس

14 دلیل برای اینکه چرا فروشگاهمان به وب سایت نیاز دارد

5 تیر 1400 دسته بندی آموزش کسب و کار اینترنتی

دنیا دنیای اینترنت است و این روزها همه در فضای اینترنت حضور دارند، ازاین طریق سرگرم میشوند، آموزش میبینند، کسب درآمد میکنند و محصولات خود را میفروشند.  برخی کسب و کارها در فضای اینترنت فعال نیستند ولی برخی دیگر در شبکه های اجتماعی فعال هسنتد . این دو نوع کسب وکار، لازم است که سایت هم داشته باشند و از مزایای طراحی سایت بهره مند شوند. کسب و کاری که در اینستاگرام فعالیت دارد، لازم است وبسایت نیز داشته باشد. میپرسید چرا؟ تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

1.    فیلترینگ

همه ی ما تجربه ی فیلتر شدن تلگرام و آسیب هایی که به کسب و کارمان وارد کرد را در ذهن داریم. خب با خودتان فکر کرده اید که اگر اینستاگرام یا بقیه ی شبکه های اجتماعی هم فیلتر شوند، چقدر تعداد کاربرانتان افت میکنند؟

اگراز امروز وبسایت داشته باشید، کاربران اینستاگرامتان، با سایت آشنا میشوند و در صورت فیلترینگ، ارتباطشان با شما قطع نمیشود. از طریق وبسایت شما را پیدا میکنند و حتی شاید راحتتر از قبل، سفارشات خودشان را ثبت کنند.

شاید با خودتان فکر کنید که بعضی سایتها هم فیلتر میشوند، تیم آرتمن وب، سرورهای سایت های مشتریان را در در سرورهایی قرار میدهد که مورد تایید مراجع رسمی کشور هستند و درصورت فیلترینگ، دچار مشکل نمیشود. پس میتوانید با یک طراحی سایت ارزان و مناسب این نگرانی را برطرف کنید و از مزایای داشتن یک وبسایت بهره مند شوید.

2.    اعتبار بیشتر

با وجود محبوبیت اینترنت در بین هموطنانمان، هنوز هم خرید اینترنتی لازم است بیشتر جا بیفتد. افراد هنوز هم به کسب و کاری که فروشنده آن را ندیده اند، و فروشگاه فیزیکی ندارد که همزمان با پرداخت پول، جنس مورد نظر خود را خریداری کنند، نمیتوانند اعتماد کنند. داشتن یک فروشگاه اینترنتی با نماد اعتبار الکترونیکی از مراجع رسمی، و درگاه پرداخت امن، میتواند این اعتماد را فراهم کند. آرتمن وب با طراحی سایت فروشگاهی برای شما، به شما در اعتماد سازی کمک میکند.

3.    تنظیم انتشار پستها به صورت اتوماتیک در ساعت و تاریخ های معین

نمیتوانید روزانه برای وبسایتتان وقت صرف کنید؟ فقط  در روزهای تعطیلی و خلوتی فرصت دارید کار کنید ؟ نگران نباشید این مشکل هم با سفارش طراحی سایت، حل میشود. سایت طراحی شده نیاز به حضور شما ندارد … از دیگر مزایای سایت این است که وبسایت های وردپرسی این امکان را فراهم کرده اند که تعداد زیادی پست را آماده کرده و در فهرستی قرار دهید تا در روز و  ساعت خاصی که مد نظر شماست، منتشر شوند. برای زمانهایی که در سفر هستید تا وقت خالی ندارید کاربرد زیادی دارد و میتوانید با صرف کمی وقت، پستهای خود را آپلود و برنامه ریزی کنید.

4.    ارائه دسته بندی منظم از محصولات

شما در یک وبسایت میتوانید محصولاتتان را کامل دسته بندی کنید امکانی که در اپلیکیشن ها به سختی امکان پذیر است. دسته بندی میتواند به کاربران شما کمک کند که راحت تر دنبال محصولی که نیاز دارند بگردند و انواع مدل ها و مارکهای آن را ببینند. دسته بندی بر اساس برند، کاربرد، رنگ، قیمت و حتی اصل و غیر اصل بودن کالا، از جمله روش های دسته بندی و فیلتر گذاری محصولات هستند.

5.    امکان مقایسه محصولات در فروشگاههای اینترنتی

برخی محصولات، ویژگی های زیادی دارند. گاهی اوقات نیز کاربران بین انتخاب دو محصول مردد هستند. در یک وبسایت، کاربران شما میتوانند دو یا چند محصولی را که مد نظرشان است، با یکدیگر مقایسه کنند و بدون نگرانی از اینکه وقت فرونشنده را تلف کرده اند، در نهایت محصولی را که ویژگی های بهتری دارد انتخاب کنند.  این امکان در هیچ جای شبکه های مجازی پیدا نمیشود. با سفارش دادن طراحی سایت برای فروشگاهتان، به راحتی کاربران نیز توجه خواهد شد.

6.    فیلتر محصولات

طراحی سایت فروشگاهی یک ویژگی بهتر هم دارد. بسیاری از مشتریان فقط به یک یا چند برند اعتماد دارند و میخواهند از همان برند خرید کنند. شما در سایتتان میتوانید محصولات را بر حسب برندشان دسته بندی کنید تا به سادگی به این نیاز مهم کاربرتان پاسخ دهید.

برخی کاربران هم بودجه محدودی دارند و میخواهند برحسب مقدار بودجه ای که دارند هزینه کنند. شما به سادگی میتوانید این امکان را در سایتتان پیاده کنید. حتی با دقت هزارتومان.

7.    مدیریت ساده و سریع مشتریان و خریدها

سفارش طراحی سایت برای فروشگاه، به شما این فرصت را میدهد که بتوانید تمام سفارشها را مدیریت کرده، خروجی گرفته، و کامل بررسی کنید. حتی میتوانید اطلاعاتی از جمله سن ، جنسیتف تعداد اقلام سفارش ، زمان سفارش و خیلی اطلاعات دیگر را داشته باشید و با تحلیل آنها، سیاست های فروش خود را مشخص کنید. به طور مثال با یک بررسی ساده متوجه میشوید که اکثر مشتریان شما خانمهای 20-30 سال هستند. بنابراین میتوانید بیشتر تمرکز خود را برای راضی کردن این دسته افراد بگذارید، محصولاتی مناسب آنها بیاورید و حتی برای آنها هدیه در نظر بگیرید. با صرف کمی هزینه برای طراحی وبسایت، میتوانید هم یک فروشگاه 24 ساعته داشته باشید، هم مدیریت بهتر و سریعتری بر فروشگاه خود داشته باشید.

 

دلایل داشتن سایت

دلایل داشتن سایت

 

8.    با داشتن سایت میتوانید راه ارتباطی با مشتریان خود داشته باشید.

یکی دیگر از مزایای ساخت وب سایت، ارتباط بیشتر با مشتری است. معمولا برای ثبت نام در یک وبسایت، شماره موبایل یا ایمیل لازم است. وقتی اینها را داشته باشید، میتوانید به بهانه های مختلف به مشتریان پیام دهید و خودتان را در ذهن آنها جا بیندازید، مشتریان را از محصولات جدید، تخفیفات، جشنواره ها و … مطلع کنید. و آنها را مجددا به سایت برگردانید تا خرید کنند. یکی دیگر از روش های خلاقانه، این است که به کاربرانی که ماههاست به سایت سر نزده اند،  پیام دهید و به طریقی آنها را جذب کنید.

اگر مشتری بداند با وارد کردن اطلاعات ارتباطی اش، امکانات خاصی دریافت میکند، راحتتر آنها را در اختیار سایت شما قرار میدهد. شما نیز میتوانید برای ارسال مطالب جدید و به روز ، یا خبر از تخفیف ها و حراج ها، شماره مشتریان را دریافت کنید و برای بازاریابی های بعدی از آنها استفاده کنید. وب سایت چاپ پاییز، از جمله نمون کارهای ماست که توانسته است مدیریت سفارشات را برای مدیران مجموعه، ساده تر کند. یکی دیگر از امکاناتی که برای سایت چاپ پاییز در نظر گرفته شد، امکان اشتراک فایل مورد نظر مشتری از طریق سایت است، تا نیازی به آپلود فایل ها از طریق شبکه های اجتماعی نباشد.

9.    خرید های اینترنتی روز به روز در حال گسترش هستند.

حتما خودتان هم متوجه شده اید که چقدر اینترنت محبوب است و استفاده از آن رو به گسترش است. به موازات این رشد، کسب و کارهای اینترنتی هم رشد میکنند. بنابراین کسب و کارهای سنتی، ممکن است کاملا از گردونه حذف شوند. در حال حاضر در هر صنعت و کسب و کاری، وبسایت وجود دارد . پس رقبای شما دیر یا زود یا وبسایت میسازند خب، چرا شما از این فرصت فوق العاده استفاده نکنید؟ اگر به قسمت سنتی کارتان علاقه دارید، آن را در کنار فروشگاه اینترنتی تان خواهید داد ولی فرصت طراحی سایت را هم از دست ندهید.

در هر نقطه از دنیا که باشید، گروه طراحی سایت آرتمن وب، آماده طراحی وبسایت برای کسب و کار شماست. ما تا کنون برای کسب و کارهایی در شهرهای اهواز، شیراز، اصفهان، دزفول و …. وبسایت طراحی کرده ایم. کافیست با ما تماس بگیرید.

10. من سایت دارم پس به روز هستم

شما ترجیح میدهید از یک فروشگاه تمیز با دکوراسیون به روز خرید کنید یا از کسی که سالهاست دستی به سر و روی فروشگاهش نکشیده؟ فروشگاه اینترنتی هم همین شرایط را دارد . اینکه شما یک فروشگاه اینترنتی داشته باشید به کاربران ثابت میکنید که به روز هستید و قاعدتا محصولات به روزی ارائه میدهید. کاربران دنبال محصولات جدید و به روز هستند. شما با داشتن وبسایت برای فروش محصولاتتان به کاربران ثابت میکنید و به دنبال ارتقای خودتان و فروشگاهتان هستید.

11. امکان جدا کردن محصولات تخفیف دار یا فروش ویژه و اعلام به مشتری

یکی از مسایلی که ما با آن مواجه هستیم این است که بسیاری از مشتریان آرتمن وب، به بهانه های مختلف برای محصولاتشان ، تخفیف در نظر میگیرند. که این تخفیفات لازم است در بخش خاصی از وبسایت نمایش داده شوند. که ما این امکان را فراهم کردیم. در این حالت شما کافیست به مشتریانتان اعلام کنید که تخفیف دارید و به سایت مراحعه کنند. لیست تمام کالاهای حراج، قیمت قبل و بعد و مهلت استفاده از تخفیف را در آنجا به سادگی نمایش میدهید.

12. امکان ارائه کد تخفیف در سایت

ممکن است بخواهید برای برخی مشتریان وفادار خود، تخفیف ارائه دهید. در فروشگاه اینترنتی تان، این امکان را دارید که به هر دسته از افراد، تخفیف خاصی بدهید.

اعمال تخفیف ها در فروشگاهای سنتی، مشکلات زیادی دارد از جمله چانه زدن مشتری، توضیح مبلغ قبل و بعد از تخفیف و اطلاع رسانی برای شروع و پایان زمان تخفیف. اینکه روی هر محصول، برچسب حراج زده شود و درصدی از مبلغ آن کم شود برای کاربر بسیار جذاب است. در فروشگاههای اینترنتی به سادگی میتوانید این کار را انجام دهید.

13. طراحی سایت یعنی یک فروشگاه شبانه روزی

فروشگاههای سنتی ساعات کاری محدودی دارند، و لازم است همیشه حداقل یک نفر لازم است در فروشگاه حضور داشته باشد. ممکن است افرادی هم برای معرفی محصولات، دریافت وجه و … لازم داشته باشید. خب… ما به شما این نوید را میدهیم که با داشتن یک سایت، میتوانید یک فروشگاه بزرگ داشته باشید بدون اینکه حتی یک نفر موظف به حضور باشد. در فروشگاه سنتی بازدید کننده وارد فروشگاه میشود، اعلام میکند که به چه محصولاتی نیاز دارد و فروشنده ها باید برای هر محصول به یک قفسه یا قسمت بروند و کالای مورد نظر را به مشتری بدهند. تازه اگر مشتری هیچ محصولی را انتخاب کند، تمام وقت فروشنده ها تلف میشود. فروش محصولات به صورت اتوماتیک یعنی یک فروشگاه که همیشه باز است و مشتری بدون نیاز به هیچ فروشنده ای، محصول مورد نظر خودش را بیاورد، مقایسه کند، انتخاب کند و در نهایت، به صورت اینترنتی هزینه آن را پرداخت کند. در این حالت، شما فقط کافیست محصول را بسته بندی کرده و برای کاربر یا همان مشتری ارسال کنید.

14. سایت طراحی شده برای شما، یک فروشگاه زنجیره ای است برای تمام ایران…

اینترنت، توانست انسانها را در تمام دنیا به هم وصل کند. مسلما وقتی برای فروشگاهتان سایت طراحی کنید، میتوانید از تمام شهرها و استان های کشور، مشتری داشته باشید. طراحی سایت برای فروشگاه، یعنی افتتاح شعبه های مختلف در تمام شهر ها و روستاهای کشور… شرکت طراحی سایت آرتمن وب آماده است تا فروشگاه شما را افتتاح کند. برای دیدن نمونه کارهای طراحی سایت ما، اینجا کلیک کنید.

شما بگویید: دلیل تان برای اینکه وبسایت نداشته باشید چیست؟

اگر با وجود این دلایل، هنوز هم قانع نشده اید که وبسایت بسازید، دلیل خودتان را همینجا بنویسید تا در مورد آن صحبت کنیم. شاید شما بتوانید ما را قانع کنید که وبسایت زدن کار خوبی نیست…

دیدگاه کاربران

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده

افزودن دیدگاه

اولین نفری باشید که برای “14 دلیل برای اینکه چرا فروشگاهمان به وب سایت نیاز دارد” دیدگاه وارد می کند

پیام از طریق واتساپ