خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / مقالات / کسب و کار های اینترنتی / از تخصص خود در فضای آنلاین استفاده کنید

از تخصص خود در فضای آنلاین استفاده کنید

سلام دوستان

اسماعیل احمدی هستم مدیر آکادمی آرتمن وب

امروز برای شما عزیزانی که قدم صفر خود را می‌خواهید بردارید یک مقاله جامع و مفید آماده کرده‌ام امیدوارم از این صحبت‌ها برای پیشرفت خود درس بگیرید.

امروزه در جهانی که ما در آن زندگی می‌کنیم هر فرد دارای تخصصی است.

این تخصص‌ها می‌تواند از آشپزی گرفته تا فن بیان خوب و تخصص‌های دیگر باشد ولی آیا ما از این تخصص‌ها چگونه استفاده می‌کنیم، آیا تخصص‌هایی که ما داریم قابل‌تبدیل شدن به درآمد است.

می‌توان جواب سؤال بالا را اینطور داد: بله

شما با هر تخصصی که دارید در این دهه از زندگی که رشد عمل و فناوری به گونه ای رشد کرده است که شخص به راحتی با داشتن یک تلفن همراه یا یک کامپیوتر میتواند درآمد هایی میلیونی داشته باشد.

اگر بخوام برای شما چند نمونه از این نوع کار ها رو نام ببرم میتوان گفت شما که همین الان دارید این مقاله را میخوانید در وب سایت آرتمن وب در زمینه آموزش آنلاین فعالیت میکنید و نقش یک آموزشگاه آنلاین را برای هنرجویان ایفا میکند.

پس شما هم میتوانید با تخصصی که دارید در درحال به دست آوردن تخصص هستید در فضای آنلاین (مجازی) از تخصص خود درآمد به دست بیاورید.

شاید در نگاه اول این کار کمی سخت و غیر قابل باور باشید ولی در همین لحظه افرادی در این دنیای بی پایان مجازی درحال درآمد های ملیاری هستن.

پس وقت را از دست ندهید و به فکر یک کسب و کاری در فضای مجازی برای خود باشید.

یک پیشنهاد:

برای شروع کار و بودن هیچ هزینه ای میتوانید از دوره قدم صفر راه اندازی کسب و کار اینترنتی در آکادمی آرتمن وب تماشا کنید، و شما را با این زمینه بیشتر آشنا میکند.

 

صحبت پایانی:

فضای آنلاین مکانی است با فرازوفرودی‌های زیاد و برای موفقیت باید تلاش کنید و شکست‌ها و چالش‌های پیش رو شمارا برای موفقیت بیشتر و بزرگ‌تر آماده می‌کند

درباره ی اسماعیل احمدی میرقائد

اسماعیل احمدی میرقائد مدرس و مشاوره در حوزه دیجیتال مارکتینگ مدرس بیش از 500 دوره در حوزه های وب

مطلب پیشنهادی

۳راه برای افزایش نرخ تبدیل

۳راه برای افزایش نرخ تبدیل

بر اساس نسبت مشتریان هدف به نسبت کل بازدیدکنندگان سایت نرخ تبدیل را بدست می …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *