طراحی سایت

طراحی سایت بدون کدنویسی، طراحی سایت وردپرس و طراحی سایت اختصاصی

About us

درباره ما

طراحی سایت، تقریبا برای تمام کسب و کارها ضروری است. هر کسب و کاری که بخواهد در جایی غیر از محل خودش فعال باشد و شناخته شود، باید بتواند محصولات و خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه دهد.

شاید معتقد باشید تا وقتی که شبکه های اجتماعی هستند چه نیازی به سایت است؟ خب … تا حدودی حق دارید، ولی به این فکر کرده اید که ممکن است هر لحظه، شبکه های احتماعی فیلتر شوند؟ به اجرای طرح‌هایی مثل طرح صیانت فکر کرده اید؟ تجربه ثابت کرده است که در نظر گرفتن این موارد، بدبینی نیست…

علاوه بر این، شبکه‌های اجتماعی، پلتفرم‌هایی برای ارتباط با دیگران هستند و مستقیما با هدف فروش، طراحی نشده اند. بنابراین، فروش از طریق سایت خیلی ساده‌تر و بهتر است.
ما در آرتمن وب، با تجربه‌ای ده ساله در زمینه‌ی طراحی سایت و قالب وردپرس، در خدمت شما هستیم.

شرکت طراحی سایت

about artman

Types of websites

انواع سایت

آیا میدانستید که در طراحی سایت، نوع سایت و موضوع آن، برای طراحی بسیار مهم است؟ طراح سایت با توجه به موضوع سایت و زمینه فعالیت مشتری و پرسونای مخاطبانش، رنگ و تم و سایر مشخصات سایتتان را مشخص میکند. سایت ها را به صورت غیر رسمی میتوان به چند دسته تقسیم کرد. این دسته بندی بر اساس کارکرد آنها انجام میشود. سایت های فروشگاهی-سایت های شرکتی-سایت های خدماتی-سایر سایتها. در طراحی هر کدام از این دسته ها لازم است نکات جداگانه ای مد نظر قرار گیرد. آرتمن وب تمامی این نکات را برای وب سایت های مختلف به شما اموزش میدهد.

1.

طراحی سایت خدماتی

برای طراحی سایت شرکتی لازم است هویت سازمانی آن شرکت مورد توجه قرار گیرد و به این نکته توجه شود که ممکن است کارکنان شرکت از مهمترین و بیشترین کاربران آن باشند. اتوماسیون اداری، قسمت ورود پرسنل، طرح ها و پروژه هاو… از قسمتهای لازم در طراحی سایت شرکتی هستند.

3.

طراحی سایت فروشگاهی

این روزها، اقبال عمومی به سایت‌های فروشگاهی، از گذشته بیشتر شده است.

به همین دلیل، افراد بیشتری به تاسیس فروشگاه اینترنتی و سایت فروشگاهی روی آورده اند. یکی از نکات مهم، این است که سایت شما بهتر از رقبا باشد چون فضا در این حوزه، به شدت رقابتی است.

2.

طراحی سایت شرکتی

از جمله سایتهای خدماتی میتوان به سایت های ارائه خدمات تاسیساتی ساختمانی، سایت های ارائه خدمات سئو یا خدمات ترجمه  و… اشاره کرد. 

سایت هایی مانند مشاوره املاک و وکالت نیز جزو سایت های خدماتی هستند.

4.

طراحی سایر سایت‌ها

سایت‌های خبری، شخصی، دایرکتوری، وبلاگی و … از دیگر انواع سایت هستند. طراحی هر کدام از این سایت‌ها ملاحظات خودش را دارد و با توجه به هدف کارفرما و پرسونای مخاطبان، جزییات آن مشخص میشود.

.

steps of site design in isfahan

انواع روش‌های طراحی سایت

طراحی سایت بدون کدنویسی

طراحی سایت بدون کدنویسی

طراحی سایت بدون کدنویسی، زیرمجموعه طراحی سایت با وردپرس است. در این نوع طراحی سایت، شما می‌توانید بدون اینکه یک خط کد تایپ کنید، یک سایت طراحی کنید. 

طراحی سایت بدون کدنویسی، یک راه سریع و ساده برای داشتن یک سایت است. البته این نکته را فراموش نکنید که این روش طراحی محدودیت‌های خاص خودش را دارد. 

نیاز سنجی طراحی سایت اصفهان

طراحی سایت با وردپرس

طراحی سایت وردپرسی، معمولا سریع و ساده است. این روش نسبت به طراحی سایت بدون کدنویسی، کمی پیشرفته‌تر و تخصصی‌تر است. زمان بیشتری نیاز دارد و از طرفی، امکانات بیشتری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. 

طراحی سایت وردپرسی، نسبت به طراحی سایت اختصاصی، معایبی هم دارد. به طور مثال، برخی امکانات و ویژگی‌ها دارد که به کار طراح سایت نمی‌آیند ولی بخاطر آماده بودن CMS قابل حذف نیستند.

پیاده سازی و تست پروژه طراحی سایت در اصفهان

طراحی سایت با کدنویسی

طراحی سایت با کدنویسی تقریبا سخت‌ترین، پیچیده‌ترین و زمان‌بر ترین نوع سایت است. طراحی سایت با کدنویسی یا طراحی سایت اختصاصی، هزینه بالایی هم به شما تحمیل می‌کند. اگر کسب و کارتان نوپاست، یا امکانات خاصی نیاز ندارد، این نوع طراحی سایت به شما توصیه نمی‌شود. شما می‌توانید با هزینه‌ای کمتر، یک سایت مناسب داشته باشید.

Our services

آرتمن وب، چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

طراحی سایت، تنها خدمت آرتمن وب برای شما نیست. ما در کنار طراحی سایت، خدمات دیگری هم ارائه می‌دهیم که در ادامه به معرفی آن‌ها می‌پردازیم.

رابط کاربری سایت حقوقی

طراحی سایت اختصاصی

برای مدیرانی که می‌خواهند با رقبای خود، متفاوت باشند… طراحی یک وب‌سایت اختصاصی، می‌تواند مزیت رقابتی شما نسبت به رقبایتان باشد. سایت روسوشاپ، یکی از نمونه‌های طراحی سایت اختصاصی آرتمن وب است.
قالب وردپرس

طراحی سایت وردپرسی

طراحی سایت وردپرسی: طراحی سایت وردپرسی، برای آن‌ها که می‌خواهند در سریع‌ترین زمان ممکن، سایت داشته باشند.  سایت وردپرسی در آرتمن‌وب، می‌تواند فقط و  فقط سه روز از شما، زمان ببرد.

آموزش مدیریت سایت وردپرسی

طراحی قالب وردپرس

طراحی قالب وردپرس: برای آنها که سایت دارند و فقط می‌خواهند ظاهر آن را تغییر دهند!! شما می‌توانید با نصب یک قالب آماده روی وب‌سایتتان، ظاهر آن را کاملا تغییر دهید و از این تغییر لذت ببرید.. بدون اینکه، هزینه زیادی متحمل شوید

طراحی سایت وردپرس

طراحی قالب اختصاصی

طراحی قالب اختصاصی: قالب اختصاصی، برای عزیزانی است که از سایت خود راضی هستند، ولی قالبی می‌خواهند که یا امکانات خاصی داشته باشد، یا با بقیه قالب‌ها متفاوت باشد.

Portfolio

برخی از نمونه کارهای ما

رادیو مثبت

شرکتی خدماتی

سایت رادیومثبت

چاپخانه چاپ پاییز

شرکتی خدماتی

سایت رورشاپ

فروشگاه

طراحی سایت روسوشاپ

هاستینگ هاستچی

شرکتی خدماتی

2.

طراحی سایت شرکتی

4.

طراحی سایر سایت‌ها

Why i should order site design to Artmanweb

چرا طراحی سایتم را به آرتمن بسپرم؟

1.

پنل تنظیمات راحت برای مدیران

مدیر یک سایت یا کسب و کار، معمولا تخصص طراحی سایت ندارد. به همین دلیل، ساده بودن پنل تنظیمات سایت، می‌تواند خیلی کار او را ساده کند. پنل‌های سایت‌های طراحی شده توسط آرتمن، به ساده‌ترین شکل ممکن طراحی شده اند. این سادگی، چالش‌های شما را کم می‌کند.

2.

نیروهای مجرب

تجربه‌ی پرسنل یک مجموعه، از دو جهت اهمیت دارد. اول: سرعت و دقت کار دوم: کیفیت کار 

پرسنل مجرب، ساده‌ترین و سریع‌ترین راه‌ها را برای انجام وظایفشان می‌شناسند و همین امر، کار مجموعه را ساده‌تر می‌کند. از دیگر سو، بهترین و بهینه‌ترین کدها را می‌زنند و این امر روی کیفیت سایت شما تاثیر زیادی دارد.

3.

پشتیبانی سریع و کامل

ما خلق نمی‌کنیم که رها کنیم… ما خلق می‌کنیم، نگهداری می‌کنیم و توسعه می‌دهیم… این شعار، سرلوحه‌ی آرتمن وب است… 

همیشه در تلاش هستیم تا با پشتیبانی کامل و سریع، رضایت مشتریان سابق را جلب کنیم. 

رضایت مشتریان، یکی از مهم‌ترین اولویت‌های ماست و همیشه به آن، پایبند خواهیم بود.

4.

سرعت و کیفیت کار

سایتی که سفارش می‌دهید، در سریع‌ترین زمان ممکن به دست شما می‌رسد. البته کیفیت کار هم در این حالت، حفظ خواهد شد و نیازی نیست که از این بابت نگران باشید. 
وب‌سایت شما، چه با قالب‌ اماده و پکیج بامبو ساخته شود، چه با پکیج‌های دیگر و به صورت تخصصی، کیفیت و سرعت کار، در حد بالایی خواهد بود.

time to design a website

طراحی یک سایت چقدر زمان لازم دارد؟

برای طراحی سایت، نمی‌توان یک زمان کلی مشخص کرد. یک سایت ساده، می‌تواند در یک ساعت فعال شود، یک سایت اختصاصی هم ممکن است چندین ماه زمان لازم داشته باشد… زمان و قیمت سایت شما، کاملا به امکاناتی که مدنظر دارید بستگی دارد. طراحی سایت با سریع‌ترین پکیج طراحی سایت آرتمن وب، یعنی پکیج بامبو، 3 روز زمان لازم دارد. 

شاید تصور کنید که یک سایت سه روزه، کیفیت و امنیت لازم را ندارد. این تصور شما منطقی است ولی ما سایت‌های سه روزه را از پایه طراحی نمیکنیم، در اصل پکیج بامبو، یک پلتفرم آماده است که ما از آن به عنوان، پایه و اساس برخی سایت‌ها استفاده می‌کنیم.

Portfolio

نمونه کارها

رادیو مثبت

شرکتی خدماتی

سایت رادیومثبت

چاپخانه چاپ پاییز

شرکتی خدماتی

آرتمن وب:طراح سایت رورشاپ

فروشگاه

طراحی سایت روسوشاپ

هاستینگ هاستچی

شرکتی خدماتی

FAQ

سوالات متداول

اگر کسب و کارتان را تازه راه اندازی کرده اید، حتما نمی‌خواهید بودجه هنگفتی برای سایت آن خرج کنید و نگران هزینه‌هایتان هستید. اصلا نگران این موضع نباشید! پکیج بامبوی آرتمن وب، یک سایت سریع و ارزان برای شما می‌سازیم تا بتوانید گام اول را ساده‌تر بردارید. امیدواریم وقتی کسب و کارتان رونق گرفت، برای شما سایت اختصاصی طراحی کنیم.

این سوال خیلی کلی است. جواب آن به چند عامل بستگی دارد. 1- اندازه کسب و کار 2- متفاوت بودن کسب و کار نسبت به رقبا 3- امکاناتی که مدیر کسب و کار، برای سایتش مد نظر دارد. 4- مدت زمانی که می‌تواند برای طراحی سایت منتظر بماند. و موارد دیگر… همگی این فاکتورها، روی هزینه سایت تاثیر مستقیم دارند و در مجموع، شما می‌توانید با توجه به بودجه‌تان، سایت سفارش بدهید.

سوال خوب و مهمی است… اعتماد کردن به شرکتی که در شهر خودتان نیست، کار سختی است. ولی ما برای اثبات حسن نیتمان،جلسات معارفه و مشاوره را به صورت تصویری در فضای شرکت برگزار می‌کنیم تا اعتماد شما جلب شود. 

پس از جلسات و توافقات اولیه، متن قرارداد طراحی سایت شما، به صورت PDF برای شما ارسال می‌شود و پس از اینکه شما، آن را تایید کردید، به صورت چاپی و همراه با مهر و امضای مدیر شرکت، برای شما پست می‌شود.

نگران نباشید. آرتمن وب، دو جلسه آموزشی رایگان کار با سایت برای شما در نظر دارد که پس از تحویل سایت به شما، این جلسات برگزار میشوند، تا از این نظر، مشکلی نداشته باشید.

آرتمن وب، برحسب پکیج طراحی سایتی که انتخاب می‌کنید، برای شما پشتیبانی رایگان در نظر می‌گیرد. در این بازه‌ زمانی تمام سوالات و مشکلات شما، به صورت رایگان، پاسخ داده می‌شود.

آدرس ما

اهواز خیابان آزادگان (24متری) بین وکیلی و جویلی ساختمان احمدی- طبقه 4 پلاک 7

تماس با ما

0939308487

تذکر: با توجه به بیماری کرونا، خواهش‌مندیم، قبل از مراجعه‌ی حضوری، با شماره تماس های موجود، هماهنگ فرمایید.

.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به آرتمن وب می باشد و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.