استعلام قیمت
پروژه ها
آرتمن وب : طراحی سایت و قالب وردپرس

طراحی وب سایت مشاور املاک

21 تیر 1400 دسته بندی آموزش کسب و کار اینترنتی

آیا مشاور املاک هستید؟ شاید باور نداشته باشید که طراحی سایت مشاور املاک چه اهمیتی دارد؟ پس با ما همراه باشید تا با هم، دلایل داشتن یک وب سایت مشاور املاک را مرور کنیم.

با توجه به اینکه این روزها خرید،فروش، رهن و اجاره ی خانه ، خیلی باب شده است، کسب و کار مشاوران املاک نیز رونق زیادی پیدا کرده است. تعداد بالای مشاوران املاک در شهرهای مختلف باعث ایجاد فضای رقابتی میشود. با توجه به این فضای رقابتی لازم است هر بنگاه املاک، برای اینکه بتواند موفق شود، بین هم صنفان خود متمایز باشد. در علم بازاریابی به این گونه تمایز های فوق العاده ، گاو بنفش میگویند.

شما به عنوان یک مشاور املاک در شهر خودتان، باید بتوانید نسبت به همکاران خود متفاوت و بهتر  باشید. با ارائه خدمات متفاوت به مشتریان ، کسب و کارتان را توسعه دهید. یکی از این تمایزها، داشتن وبسایت است. شاید با خودتان فکر کنید که داشتن وبسایت چه اهمیتی دارد ؟ وقتی تمام مشتریان باید حضوری باشند و ساختمان مد نظر را از نزدیک ببینند…

چرا باید یک وب سایت مشاور املاک داشته باشیم؟

فرض کنید خودتان برای اولین بار میخواهید خانه بخرید یا اجاره کنید… تجربه ای نداشته اید و فقط برخی از اطرافیان راهنمایی های جسته و گریخته ای به شما ارائه کرده اند…

چگونه اطلاعات خودتان را در این زمینه بالا میبرید؟ یکی از راهها این است که بنگاه های املاک بروید. اگر روابط عمومی خوبی داشته باشید میتوانید با سوال پرسیدن های درست و مناسب به اطلاعات خوبی دست پیدا کنید.

این روش چند مشکل دارد:

 • 1- لازم است در ساعاتی به بنگاه بروید که بنگاه باز باشد.
 • 2-ممکن است خودتان شاغل باشید. در این حالت لازم است از محل کارتان مرخصی بگیرید…

ولی یک روش ساده تر هم وجود دارد… در مورد ویژگی های یک خانه خوب، یک مغازه خوب، یا کلا یک ملک خوب، در گوگل جستجو کنید…

فرض کنید میخواهید یک واحد آپارتمانی، یک خانه ی ویلایی یا یک مغازه اجاره کنید… هیچ تجربه ای ندارید و نمیدانید در این حوزه چه قوانینی وجود دارند… آیا بهتر نیست کمی در گوگل جستجو کنید تا اطلاعاتی به دست بیاورید؟

 در این قسمت، دو حالت را  بررسی کردیم که مشتری شما، به اینترنت میرود و جستجو میکند تا یک ملک اجاره کند یا بخرد…

یک بنگاه مشاور املاک، وقتی وب سایت مشاوره املاک دارد، یک بنگاه 24 ساعته با مشاوران کافی دارد که ملک ها را کامل به مشتری معرفی می کنند. برای طراحی وب سایت مشاور املاک، از طریق صفحه ی تماس با ما، با ما در ارتباط باشید.

شما به عنوان یک بنگاه املاک که وبسایت دارد، میتوانید مقالاتی در این مورد در سایتتان قرار بدهید تا مخاطبان را به سایت جذب کنید. وقتی مخاطب ببیند یک مشاور املاک اطلاعات مفیدی را به طور رایگان در اختیارش قرار داده است، به او اعتماد میکند. این فرد، وقتی بخواهد  ملکی را خرید، فروش ، اجاره یا رهن کند، شما اولین گزینه ی ذهن او خواهید بود.

طراحی سایت املاک چه ویژگی هایی میتواند داشته باشد؟

 • مقایسه ی دو ملک از نظر پارامترهای مختلف: مقایسه یکی از مهمترین امکاناتی است که سایت های فروشگاهی میتوانند داشته باشند تا به تصمیم گیری دقیق کاربر کمک کنند.
 • بارگزاری عکس و فیلم از مکان مورد نظر بدون نیاز به حضور صاحبخانه : اگر مشتری بخواهد حضوری از ملک بازدید کند، باید شما به عنوان بنگاه دار، هماهنگی های لازم را انجام دهید، کلید داشته باشید و بسیاری از الزامات دیگر، ولی در وبسایت، کافیست چند عکس از ساختمان داشته باشید تا کاربر در هر ساعتی از شبانه روز که مایل بود، آن را ببیند.
 • نمایش املاک با برچسب فوری: ملکهایی با برچسب فوری که صاحب آن قصد دارد آن را ارزانتر ارائه دهد، لازم است به صورت جداگانه ارائه شوند تا مشتریان بیشتری آنها را ببینند. وبسایت مشاور املاک به شما این فرصت را میدهد که این موارد اوکازیون را جداگانه ارائه دهید.
 • مقالات مربوط به قوانین حوزه ی ملک: خرید و فروش و اجاره ی ملک، قوانینی دارند. اگر فرد از آنها آگاه نباشد، ممکن است از نظر قانونی دچار مشکل شود. شما با بیان و توضیح این قوانین به بازدید کنندگان سایت، به آنها ثابت میکنید که برای شما مهم هستند. علاوه بر این، نشان میدهید که به قوانین کشور پایبند هستید.
 • بیان ویژگی های یک ملک خوب: اینکه یک ملک خوب چه ویژگی هایی دارد، یک سوال و جواب مفید است که میتواند باعث شود کاربران به شما اعتماد کنند و به عنوان یک مشاور روی شما حساب کنند.
 • امکان مشاوره آنلاین: به سادگی میتوانید با درنظر گرفتن یک قسمت چت آنلاین، به سوالات کاربران پاسخ دهید و آنها به حضور در بنگاه جذب کنید.
 • گروه بندی املاک از نظر رهن، اجاره، خرید و…: کسی که میخواهد خانه اجاره کند، نباید خانه های در حال فروش را ببیند،یا بالعکس، کسی که قصد خرید و فروش دارد، نیازی ندارد که مورد های اجاره ای و رهنی را ببیند. بنابراین این دسته بندی میتواند خیلی به کاربران کمک کند.
 • امکان تعیین بازه قیمتی و بازه ی مکانی: بودجه هر فرد محدود است. بنابراین میتواند با تعیین بازه ی قیمتی موردنظرش، مورد های مناسب را راحتتر پیدا کند.
 • تعیین بازه ی مکانی: بسیاری از افراد میخواهند که محل زندگی و کارشان نزدیک هم باشد، بنابراین یا خانه را نزدیک محل کار انتخاب میکنند، یا مغازه ای که میخواهند از شما اجاره کنند نزدیک محل زندگیشان انتخاب میکنند. اگر بتوانید موارد را به تفکیک محل به کاربران ارائه دهید، کاربران از شما راضی خواهند بود، حتی اگر ملک مورد نظرشان را از جای دیگری اجاره کنند!
 • امکان ثبت نام کاربر و دریافت اطلاعات تماس: میتوانید موارد خاص اوکازیون را از این طریق به افراد زیادی اطلاع دهید.
 • یک مشاوره ی املاک، در هر جایی از ایران که باشد میتواند یک وبسایت داشته باشد. برای سفارش طراحی سایت املاک در شهرهای مختلف از جمله اهواز، شیراز، اصفهان، تهران، و …به صفحه ثبت سفارش مراجعه کنید.

چند نمونه وب سایت املاک

در این قسمت، چند نمونه سایت مشاور املاک معرفی شده اند تا به اهمیت سفارش طراحی سایت برای مشاور املاک پی ببریم.

کیلید: سامانه خرید و فروش – رهن و اجاره مسکن

سایت اتحادیه مشاوران املاک تهران

سایت املاکی ام

نکته مهم این است که حتی اگر بنگاه املاک شما درآمد کافی دارد، باز هم نیاز به سایت دارید… میپرسید چرا؟ چون اگر شما نسازید، دیگران میسازند و از شما جلو می افتند… برای سفارش طراحی سایت مشاور املاک میتوانید با ما تماس بگیرید.

دیدگاه کاربران

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده

افزودن دیدگاه

اولین نفری باشید که برای “طراحی وب سایت مشاور املاک” دیدگاه وارد می کند

پیام از طریق واتساپ