کسب درآمد از طریق اینترنت برای نوجوانان


دسته بندی: منتشر شده در تاریخ 25 شهریور 1398
کسب درآمد از طریق اینترنت برای نوجوانان

اگر زیر ۱۸ سال هستید و دغدغه ی راه اندازی کسب و کار اینترنتی دارید ،این مقاله دقیقا مناسب شما می باشد. اشتباه رایج این دسته از افراد این است که به دنبال کسب درآمد از راه های اشتباه و بدون سرانجام هستند.

روش های اشتباه کسب درآمد

بیشتر این راه ها ، راه هایی باطل هستد که به زودی نابود میشوند. مثلا روش هایی از قبیل کسب درآمد از سایت های خارجی و باینری آپشن، کلیک روی تبلیغات یا کسب درآمد به ازای کوتاه کردن لینک و بسیاری روش های دیگر که همه آن ها کارهایی بدون سرانجام هستند. بدانید درنهایت جز از دست رفتن زمان و اتلاف عمر چیزی عایدتان نمیشود.

کسب درآمد از طریق اینترنت برای نوجوانان

روش هایی مانند کوتاه کردن لینک برای همه ی افراد نیست.چنین افرادی قطعا از راه های دیگری نیز کسب درآمد میکنند و تنها به این روش ها اکتفا نمیکنند . متاسفانه به دلیل کم سن و سال بودن این افراد طرز فکرغلطشان باعث میشود که راه هایی را بروند که پس از گذشت چند سال چیز زیادی بدست نیاورند.

ما در این مقاله کارها و روش هایی را به شما میگوییم که به شما کمک کند به صورت هدفمند و درازمدت از اینترنت کسب درآمد داشته باشید و کسب و کار خود را راه بیاندازید.

دوست پرتلاشم ، به آینده فکر کن . سعی کن راهی را برای درآمد انتخاب کنی که منجر به درآمد طولانی مدت شود. کاری را انتخاب کن که علاوه بر درآمد زا بودن دوستش داشته باشی و احساس مفید بودن بکنی. این را بدان که تنها داشتن درآمد از اینترنت به معنای داشتن کسب و کار اینترنتی نیست.

مجوز کسب وکار

خیلی از این افراد به ما مراجعه میکنند و میپرسند که آیا به ما مجوز برای راه اندازی کسب و کار میدهند؟ در جواب باید گفت که خیالتان راحت باشد. شما در ابتدای راه اندازی کسب و کارتان و یا ساخت یک اپلیکیشن نیاز به گرفتن مجوز نخواهید داشت. و می توانید با خیال آسوده کارتان را شروع کنید. مجوز را بعدا هم میتوانید بگیرید.

دوست جوان عزیز، شما برای شروع نیازی نیست یک سایت یا کسب و کار محصول محور راه اندازی کنید. شما میتوانید یک سایت آموزشی و یا مقاله محور ایجاد کنید. پیشنهاد من به شما این است که تحقیق کنید و بیابید در چه زمینه ای مقاله و آموزش کمتری در اینترنت هست. در آن زمینه ها میتوانید تولید محتوا کنید.

کسب درآمد از طریق اینترنت برای نوجوانان

مطالعه کنید

پیشنهادی که برای شما دارم این هست که مطالعه تان را در زمینه ی راه اندازی کسب و کار بالا ببرید. کتابها و مقالاتی بخوانید که متوجه شوید از کجا باید شروع کرد و چه مواردی را برای شروع کسب و کارتان باید یاد بگیرید.

یکی از بهترین راه هایی که برای یادگیری شما مفید خواهد بود رفتن به کلاس ها و دوره های آموزش راه اندازی کسب و کار می باشد. شما در این دوره ها یاد میگیرید که پا در چه راه هایی بگذارید که مفید و آینده دار باشد.

و یک تبریک باید به شما دوستان ۱۵-۱۶ ساله باید بگم که از الان به فکر کسب درآمد هستید. اگر از الان شروع کنید مطمئن باشید تا سن ۲۲ سالگی به درآمد قابل توجهی خواهید رسید. این مسیر را ادامه دهید شما موفق میشوید.


نویسنده این مطلب: اسماعیل احمدی میرقائد

علاقه زیادم به دیجیتال مارکتینگ باعث شد تا کلینیک توسعه کسب و کار آرتمن وب را راه اندازی کنم. به نوشتن هم علاقه زیادی دارم و سعی می کنم با مقالاتی که منتشر می کنم نیازتون رو برطرف کنم. تمام محتویات سایت از تجربیات شخصی خودم هست و هدف اصلیم انتقال آن ها به شماست.

دیدگاه خود را بنویسید